Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLJurasKSW wprowadziło Hall of Fame! Łukasz Jurkowski nagrodzonym pierwszym zawodnikiem!

KSW wprowadziło Hall of Fame! Łukasz Jurkowski nagrodzonym pierwszym zawodnikiem!

To była wzruszająca chwila! Łukasz ”’Juras” Jurkowski (17-12) został pierwszym nagrodzonym zawodnikiem w nowo wprowadzonym przez KSW – Hall of Fame! ”Juras” oczywiście pojawił się na dzisiejszej gali – można było zauważyć zrozumiałe wzruszenie zawodnika.

Juras

42-latek to przede wszystkim jeden z pierwszych zawodników największej organizacji w naszym kraju. ”Juras” wystąpił już na pierwszej edycji KSW. W polskiej organizacji stoczył dwadzieścia dwie walki w tym piętnaście zwyciężył.

Jurkowski to również uznany komentator sportowy. Łukasz w swojej zawodowej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Igor Pokrajac, Francis Carmont czy chociażby Attila Vegh.

Juras nagrodzony!

Piękna chwila! Łukasz Jurkowski (17-12) zostaje pierwszym zawodnikiem w nowo wprowadzonym Hall of Fame.

Jurkowski po długiej przerwie wrócił za sprawą pierwszej gali KSW na PGE Narodowym. Pokonał wtedy po całym dystansie Rameau Thierry Sokoudjou. Po tym starciu były jeszcze trzy walki. Ostatnia miała miejsce na KSW 61, gdzie musiał uznać wyższość Mariusza Pudzianowskiego.

Zobacz także:

Roberto Soldić ponownie zabiera głos po walce: Cel pozostaje ten sam! Niech Bóg błogosławi! Widzieliście?

Roberto Soldić (20-4) ponownie zabrał głos po swojej drugiej walce w One Championship. Były podwójny mistrz KSW nie zamierza się załamywać i podkreśla, że cel pozostaje ten sam! ”Robocop” po pięciu latach doznał czwartej przegranej w zawodowej karierze.

Uznany komentator UFC nie ma wątpliwości: Gamrot w tym roku awansuje do TOP 5! Co wy na to?

Zapewne już niebawem poznamy szczegóły kolejnej walki Mateusza Gamrota (22-2) w największej organizacji na świecie. Polak ostatnio postanowił zaryzykować i przyjął walkę w ostatniej chwili. Jon Anik w rozmowie z TVP Sport opowiedział chociażby o kulisach swojej pracy czy relacjach z zawodnikami. Uznany komentator UFC jest przekonany, że ”Gamer” w tym roku awansuje do TOP 5 w wadze lekkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis