MMA PLKSWKSW wprowadza zmiany w rankingu po KSW 70: Pudzian vs Materla

KSW wprowadza zmiany w rankingu po KSW 70: Pudzian vs Materla

Po gali KSW 70, do której doszło 28 maja w Łodzi, nastąpiły zmiany w rankingu najlepszych zawodników organizacji KSW.

zmiany w rankingu po KSW 70

W wadze ciężkiej Ricardo Prasel, który pokonał Daniela Omielańczuka, awansował na pozycję pierwszą i obniżył tym samym o jedno miejsce pozycję Darko Stošicia i Mariusza Pudzianowskiego. Z zestawienia wypadł Michał Włodarek, a na jego miejsce, na pozycji piątej, pojawił się Daniel Omielańczuk.

Bartosz Leśko, który pokonał Damiana Piwowarczyka, zadebiutował w rankingu wagi półciężkiej na miejscu czwartym, a jego rywal spadł na pozycję piątą. Z zestawieniem pożegnał się Rafał Kijańczuk, który przegrał z Ivanem Erslanem, a Oumar Sy podskoczył o jedno oczko na miejsce trzecie.  

[informacja prasowa KSW]

Zobacz także:

Mateusz Murański ma przesłanie do Najmana: Szykuj się El Toście na dwa wp**rdolamedo!  Widzieliście?

Mateusz Murański w mediach społecznościowych ma ważne przesłanie do Marcina Najmana. Niewykluczone, że do takiego starcia dojdzie jeszcze w 2022 roku. ”Muran” zapewnia, że byłego pięściarza czekają dwie bolesne przegrane.

Afera w japońskim MMA! Szef organizacji RIZIN współpracuje z przestępcami?

We wtorek w godzinach porannych gruchnęła informacja, że łączona gala RISE i K-1 oraz RIZIN zaplanowana na 19 czerwca nie zostanie wyemitowana w ogólnodostępnej telewizji, jak wcześniej zakładano. Powód tyczy się współpracy szefa organizacji z przestępcami!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis