MMA PLKSWKSW: Wiemy, gdzie będzie trenował Sarara! Nie będą to przygotowania u Oknińskiego!

KSW: Wiemy, gdzie będzie trenował Sarara! Nie będą to przygotowania u Oknińskiego!

Foto: facebook.com/Tomasz Sarara

W ostatnich dniach, środowisko MMA obiegła informacja, że nowym nabytkiem federacji KSW jest Tomasz Sarara. Krakowianin zadebiutuje najprawdopodobniej w te wakacje, jednak w jakim klubie odbędzie swoje przygotowania?

Mocne wzmocnienie przygotowała dla kategorii półciężkiej oraz ciężkiej – organizacja KSW. Tomasz Sarara to były kickboxer. Bardzo utytułowany zawodnik, który w przeszłości zdobywał pasy mistrzowskie takich organizacji jak FEN czy DSF. W środowisku sportów walki od dłuższego czasu spekulowano o przejściu Sarary do MMA, jednak dopiero w ostatnich dniach doczekaliśmy się konkretnych informacji.

Sebastian Kotwica trenerem Sarary

W wywiadzie podczas gali KSW 60 – Sarara odpowiedział na pytanie dotyczące swojego sztabu szkoleniowego.

Pozdrawiam mojego trenera – Sebastiana Kotwicę. Jest to znana postać w środowisku MMA. Zapaśnik, czyli trener reprezentujący płaszczyznę, w której odczuwam jeszcze braki. Bardzo dobry grappler z dobrym podejściem do swoich zawodników. Mamy wspólne flow.

Współpraca z Mirkiem Oknińskim

Krakowianin, wypowiedział się również, o swojej współpracy z Mirosławem Oknińskim.

Rozstałem się z trenerem Oknińskim w pełnej zgodzie. Powód był prosty – logistyka. Ja muszę zapier*****. Powinienem robić dwie jednostki treningowe dziennie, dlatego nie pozwoliłoby mi na to moje życie prywatne, żeby przenieść swoje rzeczy do Warszawy. Zostaje w Krakowie.

Zobacz także:

Najman wraca pamięcią do skandalu z Don Kasjo: Ja wiem, że obaliłem bezczelnie, bo…

Marcin Najman na swoim kanale postanowił wrócić pamięcią do swojego ostatniego pojedynku w organizacji FAME MMA. ”El Testosteron” zapewnia, że chciał obalić ”Don Kasjo”.

Mirosław Okniński ostro o Lewandowskim: Taki człowiek nie powinien kierować polskim MMA!

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Martinie Lewandowskim. O co tym razem chodzi? O słowa jednego z właścicieli KSW na temat drugiej walki Izu Ugonoha.

Borek o walce Don Kasjo vs Parke: Chłopak, który urodził się z talentem do boksu! Zaskoczeni?

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 czyli pojedynek Normana Parke z Kasjuszem Życińskim, wzbudza mnóstwo emocji. Wielu kibiców czeka z niecierpliwością, aż obaj zawodnicy spotkają się w klatce, żeby udowodnić, kto jest lepszy. “Bardzo ciekawa walka” – powiedział Mateusz Borek o zestawieniu Polaka z Północnym Irlandczykiem.