MMA PLKSWKSW: Uros Jurisic będzie nową gwiazdą organizacji? Słowak nawołuje do walki z…

KSW: Uros Jurisic będzie nową gwiazdą organizacji? Słowak nawołuje do walki z…

Foto: facebook Jurisic

O debiucie Urosa Jurisicia (11-0) w największej organizacji w naszym kraju mówi się od dłuższego czasu. 27-latek w mediach społecznościowych nawołuje do walki z Mariusem Żaromskisem (23-9).

Litwin wystąpił na ostatniej gali KSW 56 w Łodzi. Już na samym początku Andrzej Grzebyk wyprowadzając niskie kopnięcie doznał poważnej kontuzji. Mistrz Dream w parterze nie mógł wykorzystać dogodnej sytuacji. Polak wyprowadzał więcej ciosów z dołu niż oponent z góry.

Ostatecznie walka miała być wznowiona w stójce. Tomasz Bronder widząc kulejącego reprezentanta Legion Team Tarnów przerwał walkę. Jak się okazało do tego czasu Grzebyk w oczach sędziów wygrywał pojedynek. Andrzej pokazał wielki charakter!

Uros Jurisic czeka na debiut w KSW!

Uros Jurisic (11-0) to jeden z największych talentów kategorii półśredniej w Europie. Uros z niecierpliwością czeka na debiut w KSW. Słowak w mediach społecznościowych nawołuje do walki z.. Mariusem Żaromskisem (23-9). 

KSW obiecało dać mi walkę o tytuł po mojej pierwszej wygranej walce. Uważam, że zasługuję na walkę z Mariusem Zaromskisem

27-latek może pochwalić się nieskazitelnym rekordem. Uros ze swoich jedenastu zwycięstw aż dziesięć zakończył przed czasem (5 poddań, 5 KO/TKO). Jurisic w tym roku zadebiutował w organizacji Bellator. Podczas 247 edycji we Włoszech szybko w pierwszej rundzie (duszeniem zza pleców) poddał Waltera Gahadze.

Jurisic ma za sobą epizod w Stanach Zjednoczonych. 27-latek zdobył trzy zwycięstwa w Titan FC, gdzie dzierżył pas mistrzowski. Uros do swoich pojedynków przygotowywał się w American Top Team.

Dodać trzeba, że Jurisic na początku 2015 roku próbował dostać się do UFC. Słowak wystąpił na TUF 21, ale już w pierwszej walce musiał uznać wyższość Luiza Firmino.

Zobacz także:

Grzegorz Szulakowski chce ”Raja”! Chcielibyście zobaczyć taką walkę?

Szuli z niecierpliwością czeka na następny pojedynek w KSW. Wojownik z Namysłowa ma nawet na oku potencjalnego przeciwnika

Wrzosek mocno o ostatnim występie debiutanta w KSW! Zaskoczeni wpisem?

Marcin Wrzosek skomentował debiut nowego nabytku organizacji KSW. Dojdzie do takiego zestawienia?