MMA PLKSWKSW traci zawodnika! Aleksandar Ilić: Nie udało nam się znaleźć wspólnego języka!

KSW traci zawodnika! Aleksandar Ilić: Nie udało nam się znaleźć wspólnego języka!

To koniec przygody Aleksandra Ilicia (13-4) w największej organizacji w naszym kraju. Serb w mediach społecznościowych poinformował, że nie doszedł do porozumienia z KSW i tym samym nie podpisał nowego kontraktu. ”Joker” zapowiada, że już niebawem poznamy jego nowego pracodawcę.

32-latek w polskiej organizacji stoczył cztery pojedynki. W debiucie widzieliśmy kapitalne skończenie. Mowa o KSW 47, gdy na początku trzeciej odsłony ciężko znokautował Damiana Janikowskiego.

Skończenie możecie zobaczyć poniżej:

Ilić: To był dla mnie zaszczyt wejść do klatki KSW!

Aleksandar Ilić (13-4) w mediach społecznościowych ogłosi zakończenie współpracy z organizacją KSW. ”Joker” już niebawem ma wyjawić kto został jego nowym pracodawcą. 

Nie udało nam się znaleźć wspólnego języka (…) To był dla mnie zaszczyt wejść do klatki KSW i walczyć przed polskimi i bałkańskimi kibicami. Dawałem z siebie wszystko dla organizacji i kibiców.

Serb ostatni pojedynek w Polsce odnotował dwudziestego czwartego kwietnia podczas KSW 60. Ilić już w pierwszej odsłonie zastopował ściągniętego w zastępstwie Adriana Dudka.

Zobacz także:

FAME MMA: Don Kasjo wystąpi jeszcze w tym roku! Organizacja szykuje dużą bombę! Kto będzie rywalem?

Federacja FAME MMA szykuje się do organizacji kolejnego wydarzenia. Na ten moment nie znamy szczegółów 11 gali FAME. Wiem już jednak, że gala odbędzie się we wrześniu, a najprawdopodobniej jednym z bohaterów wydarzenia będzie Kasjusz “Don Kasjo” Życiński.

Stanowski wygrywa piewrszą rundę z FAME MMA: Jednak można było napisać, że to szerzenie patologii! Zaskoczeni?

1:0 dla Krzysztofa Stanowskiego? Popularny dziennikarz wygrywa w sądzie z Fame MMA.