MMA PLKSWKSW: Tomasz Romanowski odpowiada na wyzwanie Parke [WIDEO]

KSW: Tomasz Romanowski odpowiada na wyzwanie Parke [WIDEO]

Tomasz Romanowski (13-7) ma już za sobą udany debiut w największej organizacji w naszym kraju. Wojownik z Stargardu w mediach społecznościowych odpowiedział na wyzwanie Normana Parke (28-7-1).

Zwycięzca programu ”Tylko Jeden” zadebiutował w KSW podczas 55 edycji. Romanowski przed walką zmagał się z chorobą, ale nie zamierzał odwoływać tak ważnego dla niego starcia. Wstępnie w Łodzi miał zmierzyć się z Adrianem Bartosińskim (6-0), który ostatecznie doznał kontuzji.

”Tommy” pokonał również debiutującego w KSW – Iona Surdu (10-2), który postawił twarde warunki. Tomek już w pierwszej odsłonie miał rywala na deskach, ale Mołdawianin szybko doszedł do siebie i zaraz polował na wysokie kopnięcie. Romanowski w każdej z rund skrupulatnie pracował ciosami na korpus. Miał również parę razy podłączonego przeciwnika, ale nie chciał za wszelką cenę iść po skończenie. Ostatecznie sędziowie zgodnie jednogłośnie wskazali na zwycięstwo Tomasza Romanowskiego.

”Tommy” odpowiada na wyzwanie ”Stormina”!

Norman Parke (28-7-1) chciałby jeszcze w tym roku wrócić do klatki. ”Stormin” celuje w grudzień i wskazał już nawet potencjalnego rywala. Ex zawodnik UFC chętnie zmierzy się z Tomaszem Romanowskim (13-7), który ma za sobą udany debiut w Łodzi.

Na odpowiedź wojownika z Stargardu nie musieliśmy długo czekać. Tomasz Romanowski jest zainteresowany takim starciem. Ma świadomość, że potencjalne zwycięstwo nad tak doświadczonym rywalem może mu szybko zagwarantować bój o pas mistrzowski. Bez wątpienia Romanowski stanąłby przed największym wyzwaniem w karierze.

Romanowski odpowiada na wyzwanie Parke

KSW: Tomasz Romanowski 🇵🇱 odpowiada na wyzwanie 'Stormin' Norman Parke 🖐

Opublikowany przez MMA SHOTY Czwartek, 15 października 2020

32-latek jeszcze niedawno mógł pochwalić się passą pięciu zwycięstw z rzędu. Parke po emocjonującym pojedynku pokonywał Łukasza Chlewickiego i Borysa Mańkowskiego. Było też pewne zwycięstwo w Ergo Arenie z Arturem ”Kornikiem” Sowińskim.

Parke we wrześniu poprzedniego roku stanął przed walką o tymczasowy pas kategorii lekkiej. W Londynie ostatecznie zmierzył się z Marcinem Wrzoskiem, który okazał się ciężkim wyzwaniem. Norman po 5-rundach niejednogłośną decyzją sędziów pokonał ”Polish Zombie”. 

”Stormin” stracił tytuł jeszcze przed walką! Po raz kolejny nie zrobił wagi przed starciem z Mateuszem Gamrotem. Tym razem było to już dobitne dokończenie  historii. To nie był dobry pojedynek w wykonaniu Parke! Od początku Gamrot dominował, a jego większość ciosów dochodziło do celu. Porozbijany Norman w trzeciej odsłonie nie został dopuszczony do kontynuowania walki.

Zobacz także:

Piotr Piechowiak ostro o Szelidze! Team Bestia czy Team Szeli?

Piotr Piechowiak w ostrych słowach wypowiedział się o Piotrze Szelidze. Do ich walki dojdzie na FAME MMA 8. Zobaczcie rozmowę z ”Bestią”

Szadziński poznał rywala! Będziecie oglądać Genesis?

Pierwsza gala Genesis zbliża się dużymi krokami. Gracjan Szadziński poznał rywala