MMA PLKSWKSW: Scott Askham nawołuje do zorganizowania trylogii z Mamedem Khalidovem!

KSW: Scott Askham nawołuje do zorganizowania trylogii z Mamedem Khalidovem!

Foto: youtube.com

Scott Askham (19-5) ma nadzieję, że dostanie szansę rewanżu i tym samym dojdzie do trylogii z Mamedem Khalidovem (35-7-2). Brytyjczyk nawołuje do tego w mediach społecznościowych.

Ex zawodnik UFC w ostatniej walce niespodziewanie doznał pierwszej przegranej w naszym kraju. Dla wielu ekspertów natychmiastowy rewanż z Mamedem Khalidovem był absurdem. Po raz kolejny potwierdziły się słowa ”MMA to bardzo nieprzewidywalny sport”.

Scott podczas KSW 55 w Łodzi stracił pas kategorii średniej. Mamed Khalidov (35-7-2) wrócił na tron, ale w jakim stylu! Olsztynian potrzebował zaledwie 36-sekund na znokautowanie Askhama.

Scott Askham: Jesteś mi winien trylogię!

Mamed Khalidov (35-7-2) na instagramie zamieścił filmik z treningu. Na komentarz Scotta Askhama (19-4) nie musieliśmy długo czekać. Brytyjczyk ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości największa organizacja w naszym kraju doprowadzi do trylogii.

Po prostu powiedz kiedy, Mamed. Jesteś mi winien trylogię. 

Do ich pierwszej walki doszło w grudniu poprzedniego roku. W Gliwicach swoim planem na walkę zaskoczył Scott Askham. Brytyjczyk nie zamierzał ryzykować i wchodzić w mocne wymiany z Khalidovem. Scott obalał raz za razem i skrupulatnie pracował z góry.

Mamed Khalidov (35-7-2) w ostatniej walce przerwał serię trzech przegranych z rzędu. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego powtarzał, że czuje w końcu to co było parę lat temu, gdy szybko i sprawnie kończył walki w KSW!

Zobacz także:

Kwieciński ostro o Ferrarim! Chcecie zobaczyć taką walkę?

Alan Kwieciński już na najbliższej edycji w formule K-1 zmierzy się z Piotrem Pająkiem. Jak widać były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” nie przepada za ”Ferrarim”. Zobaczcie co powiedział, bo było grubo!

Weekendowy rozkład jazdy! Na jaką walkę czekacie?

Już jest! Zobaczcie co możecie oglądnąć już za parę dni. To będą następne duże emocje