MMA PLKSWKSW rzuci prawdziwą bombę? Szykuje się walka Materli z… Soldicem! Na jakich zasadach?

KSW rzuci prawdziwą bombę? Szykuje się walka Materli z… Soldicem! Na jakich zasadach?

Czternastego listopada odbędzie się KSW 56 i niewykluczone, że podczas tego eventu dojdzie do dużego superfightu. Aktualnie znamy trzech bohaterów nadchodzącego wydarzenia.

W głównych starciach zobaczymy dwóch mistrzów. W wadze półciężkiej do obrony tytułu stanie Tomasz Narkun (17-3). Nie zabraknie następnej wyczekiwanej walki Roberto Soldicia (17-3). Ponadto do klatki największej organizacji w naszym kraju wraca Karolina Owczarz (3-0).

To będzie wielka bomba!

Niewykluczone, że na gali KSW 56 dojdzie do następnego dużego super fightu. Jak poinformował MMAPudelek.pl czternastego listopada Roberto Soldić (17-3) zmierzy się z Michałem Materlą (29-7).

25-latek aktualnie może pochwalić się passą czterech wygranych z rzędu – w tym tylko jedna potrwała cały dystans. Soldić w poprzednim roku w Ergo Arenie po raz pierwszy obronił pas KSW! Potrzebował zaledwie minuty i 25 sekund na znokautowanie oraz zabranie zero z rekordu Krystiana Kaszubowskiego.

Do ostatniej walki doszło we wrześniu 2019 roku. W Londynie wstępnie miało być ciekawie zapowiadające się starcie z Patrickiem Kinclem (22-9). Czech doznał kontuzji, a w jego miejsce wszedł zapaśnik Michał Pietrzak. Polak postawił twarde warunki! Ostatecznie Soldić triumfował po jednogłośnej decyzji sędziów.

Przypomnieć trzeba, że ”Robocop” miał wystąpić w marcu na gali KSW 54 w Łodzi. Chorwat zmierzyłby się z doświadczonym Mariusem Zaromskisem (22-9), ale gala została odwołana z powodu Covid-19.

Michał Materla (29-7) w ostatnim czasie stwierdził, że jest skłonny szybko wrócić do klatki. Wszystko wskazuje na to, że dojdzie do tego już w listopadzie. ”Cipao” po przerwie wrócił do organizacji KSW na ostatniej 55 edycji w Łodzi. Aleksandar Ilić postawił twarde warunki! Materla w pierwszej odsłonie był na deskach, ale przetrwał kryzys. W drugiej była już dominacja podopiecznego Piotra Bagińskiego. Udało się zakończyć walkę przed czasem, lecz momentów grozy nie brakowało w tym starciu.

Zobacz także:

McGregor reaguje po walce Khabiba! Co wy na to?

Conor McGregor reaguje po walce Khabiba Nurmagomedova. Tego się spodziewaliście? Conor w tej sytuacji ma szansę na..

Tak widzieli sędziowie walkę Khabib vs Gaethje! Zaskoczeni?

Na ten pojedynek czekała ogromna rzesza kibiców. Rozczarowania nie było, a wielkie emocje. Zaskoczeni tym jak to widzieli sędziowie?