MMA PLKSWKSW: Rumuńska gwiazda liczy na pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim!

KSW: Rumuńska gwiazda liczy na pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim!

To jeszcze nie czas na sportową emeryturę! Mariusz Pudzianowski to ostatnio jedno z najgorętszych nazwisk w KSW. W kolejce do walki z Polakiem ustawił się właśnie kolejny rywal.

Mowa tu o Aleksandru Lungu, bardzo doświadczonym fighterze z Rumunii, który od kilku lat stara się doprowadzić do tego pojedynku. Sandu jest więc kolejnym, zaraz obok Bombardiera i Nikoli Milanovica (ewentualny rewanż) rywalem, który pragnie skrzyżować rękawice z Mariuszem Pudzianowskim.

Nie bój się stary!

Lungu wystosował do Pudziana następującą wiadomość:

Nie bój się stary.

Zróbmy to!

don't be scared homie let's do it 💪Mariusz Pudzianowski KSW

Posted by Sandu Lungu Oficial on Friday, March 19, 2021

Kariera Aleksandru Lungu

Lungu ma na swoim koncie 22 zawodowe pojedynki, z czego aż 17 kończyło się jego zwycięstwem. W zdecydowanej większości było to jednak wygrane nad słabszymi rywalami, o ujemnych rekordach. Dużym atutem Aleksandru jest jego duże doświadczenie. W swojej karierze walczył dla takich organizacji jak: Strike FC, Road FC, RXF czy Pride. Lungu przegrał między innymi z utytułowanym polskim kickbokserem – Michałem Wlazło.

Niewątpliwym atutem Rumuna byłyby jego warunki fizyczne. Według portalu Sherdog.com, Lungu waży 164 kg., przy 183 cm. wzrostu. To o ponad 10 kg. więcej niż Ousmane Dia, który mia być rywalem Pudzianowskiego na KSW 59.

Czy bylibyście zainteresowani takim starciem?

Zobacz także:

Patryk Nowak nie żyje! Zawodnik FEN miał zaledwie 31 lat…

Nie żyje Patryk Nowak (5-3). Zawodnik, który występował m.in. w FEN i Babilon MMA miał 31 lat.

Jan Błachowicz komentuje błąd sędziego na FEN 33! Wrocławska organizacja zawiesza współpracę z arbitrem [WIDEO]

Jan Błachowicz komentuje głośny błąd sędziego Daniela Zaręby w walce Marcina Filipczaka z Rafałem Kijańczukiem na minionej gali FEN 33. Starcie to zakończyło się w pierwszej rundzie, ale przerwanie sędziego klatkowego pozostawiło wiele do życzenia i zwyczajnie było jego błędem.

Różal i Wrzosek wspierają THE WAR! Pierwsza konferencja już za niecałe 2 tygodnie

THE WAR to organizacja, o której już pisaliśmy. Podczas ich gal będziemy mieli możliwość obejrzeć walki na gołe pięści. Będzie to pierwsza taka gala w Polsce, ponieważ nie będą to typowe pojedynki 1 vs. 1. Walczyć będą 3-osobowe zespoły

Francis Ngannou mistrzem UFC! Tak świętowano sukces “Predatora” w rodzinnym Batie w Kamerunie [WIDEO]

Francis Ngannou minionej nocy został mistrzem wagi ciężkiej UFC! “Predator” to swoisty materiał na film, bowiem przeszedł on ciężką drogę od bezdomnego mężczyzny do najniebezpieczniejszego zawodnika mieszanych sztuk walki na świecie!