MMA PLNajnowszeKSWKSW rozdało bonusy po gali na PGE Narodowym! Nagrodzono same nokauty! [WIDEO]

KSW rozdało bonusy po gali na PGE Narodowym! Nagrodzono same nokauty! [WIDEO]

KSW rozdało bonusy pieniężne po fenomenalnej gali XTB KSW Colosseum 2, która w miniony weekend odbyła się na PGE Narodowym. Właściciele największej organizacji MMA w Europie nagrodzili autorów najefektowniejszych nokautów!

KSW rozdało bonusy

Trzy nazwiska znalazły się wśród wyróżnionych zawodników za swój występ na gali XTB KSW Colosseum 2, która była swoistym świętem mieszanych sztuk walki w naszym kraju.

KSW rozdało bonusy po gali na PGE Narodowym!

Przypominamy, że w walce wieczoru sobotniej imprezy Mamed Khalidov efektownie znokautował w trzeciej rundzie Scotta Askhama zamykając dla siebie pozytywnie trylogię między tymi zawodnikami.

Za swój wyczyn i efektowną akcję znalazł się wśród wyróżnionych zawodników.

Oprócz Khalidova, Federacja KSW nagrodziła inną legendę MMA w Polsce – Michała Materlę. “Magic” po fenomenalnym powrocie z dalekiej podróży znokautował Radosława Paczuskiego, wprawiając w osłupienie publikę zgromadzoną na PGE Narodowym i przed odbiornikami telewizyjnymi. Starcie to zresztą zostało nagrodzone bonusem za “Walkę wieczoru”.

Ostatnim wyróżnionym jest Krzysztof Głowacki. Były pięściarz efektownie przywitał się z fanami MMA w Polsce prezentując nokaut z dosiadu, z tym, że to “Główka” w tej akcji znajdował się… na plecach.

Komplet wyróżnionych poniżej:

Zobacz także:

Rafael Fiziev odpowiada! Walka z Gamrotem przyklepana?

“Ataman” odpowiedział na wyzwanie Mateusza Gamrota, wyrażając gotowość na wrzesień! W rezultacie może czekać nas świetne starcie! Co prawda do finalizacji jeszcze długa droga. Ostatecznie należy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać oficjalnego ogłoszenia. Wstępnie mówi się o wrześniu. Kto według was jest faworytem?

Zepsute święto MMA na PGE Narodowym! Marian Ziółkowski kontuzjowany tuż przed swoją walką!

Bardzo złe informacje dotarły do nas zza kulis gali XTB KSW Colosseum 2, która dzisiaj odbywa się na Stadionie Narodowym. Niestety, tuż przed finałem imprezy, z rozpiski wypadła walka, w której udział mieli wziąć dwaj mistrzowie – Marian Ziółkowski i Salahdine Parnasse.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis