MMA PLKSWKSW robi zmiany w rankingu po KSW 67. Śmiełowski wyprzedza Ruchałę, jest pokrętne wytłumaczenie decyzji!

KSW robi zmiany w rankingu po KSW 67. Śmiełowski wyprzedza Ruchałę, jest pokrętne wytłumaczenie decyzji!

Po gali KSW 67, do której doszło 26 lutego w Warszawie, nastąpiły zmiany w rankingu najlepszych zawodników organizacji KSW.

zmiany w rankingu po KSW 67

KSW robi zmiany w rankingu po KSW 67

W wadze półśredniej Adrian Bartosiński pokonał Andrzeja Grzebyka. Zwycięstwo to zapewniło mu awans o trzy miejsca i teraz Adrian znajduje się na pozycji pierwszego pretendenta do tytułu. Andrzej Grzebyk spadł natomiast na pozycję czwartą. W tej samej kategorii Shamil Musaev spadł na pozycję drugą, a Michał Pietrzak na trzecią.

W rankingu wagi piórkowej zadebiutował na pozycji piątej Dawid Śmiełowski, który pokonał na KSW 67 Filipa Pejicia. Dawid zajął tym samy w rankingu miejsce Roberta Ruchały.

W wadze koguciej na miejscu czwartym pojawił się Zuriko Jojua, który wygrał na KSW 67 poddając Shamila Banukayeva. W tej samej wadze Paweł Polityło spadł na miejsce piąte, a zestawieni opuścił Patryk Surdyn.

O wyjaśnienie zmiany w zestawieniu wagi piórkowej Bartosz Cieśla z MMA.PL poprosił Federację KSW. Oto, jaką odpowiedź uzyskał:

Zobacz także:

Bonusy po KSW 67. Wybrano najlepszy nokaut, poddanie oraz walkę gali [WIDEO]

Po gali KSW 67 w Warszawie przyznano kilka bonusów. Wybrano najlepszy nokaut, poddanie oraz walkę podczas tego wydarzenia.

Marcin Różalski o ataku Rosji na Ukrainę: Chciałbym wykrzyczeć, co mam do wykrzyczenia!

Marcin Różalski za pomocą mediów społecznościowych skomentował sytuację, która panuje u naszych sąsiadów. W czwartek nad ranem Rosja zdecydowała zaatakować Ukrainę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis