MMA PLKSWKSW reaguje na zadymę w klatce po walce Musaev vs Jurisic na KSW 58

KSW reaguje na zadymę w klatce po walce Musaev vs Jurisic na KSW 58

Federacja KSW reaguje na zadymę, jaka miała miejsce w klatce po jednej z najciekawszych walk minionej gali KSW 58 – Shamil Musaev vs Uros Jurisic.

W klatce lepszy okazał się Shamil Musaev, który decyzją sędziów wypunktował Urosa Jurisica. Problem polega jednak na tym, że werdykt sędziów nie spodobał się narożnikowi Słoweńca. Doszło do przepychanek, które szybko przerodziły się w wielką zadymę!

W sieci znajdują się już materiały wideo pokazujące, co dokładnie stało się po ogłoszeniu werdyktu w walce Musaev vs Jurisic.

To ta akcja zapoczątkowała potężną bójkę w klatce podczas KSW 58:

KSW reaguje na zadymę w klatce po walce Musaev vs Jurisic

KSW natomiast nie ucieka od odpowiedzialności i zamierza sytuacji tej przyjrzeć się dokładniej. Po analizach podjęte zostaną stosowne kroki, mające na celu znalezienie i ukaranie winnych tej sytuacji.

Poniżej oświadczenie KSW w tej sprawie:

“Właściciele i przedstawiciele KSW przeanalizują incydent dotyczący Shamila Musaeva i Urosa Jurisica po ich walce na KSW 58. Po pełnej analizie zostanie podjęta decyzja o dalszych postępowaniach dotyczących obu zawodników.”

Zobacz także:

“To wygląda na formalność” – Patryk Kaczmarczyk zainteresowany walką z Robertem Ruchałą na KSW

To chyba w tej chwili najbardziej pożądana walka dwóch zawodników młodego pokolenia w Polsce! Patryk Kaczmarczyk zainteresowany walką z Robertem Ruchałą na KSW. Zwłaszcza po wczorajszym występie Ruchały na gali KSW 58.

OKTAGON 21: Marta Waliczek przegrywa z byłą zawodniczką UFC! Sztab składa protest: Została oszukana!

Wczoraj w Brnie w Czechach odbyła się gala OKTAGON 21, na której doszło do walki Polki – Marty Waliczek z byłą zawodniczką UFC Lucie Pudilovą. Według relacji menadżera, Polka została oszukana przez czeskich sędziów.