MMA PLNajnowszeKSWKSW przebiło UFC nawet 30 razy! Salahdine Parnasse z ogromnym kontraktem!

KSW przebiło UFC nawet 30 razy! Salahdine Parnasse z ogromnym kontraktem!

Salahdine Parnasse z ogromnym kontraktem z Federacją KSW! Francuz będący największą międzynarodową gwiazdą Federacji KSW w rozmowie z RMC Sport przyznał, że polski gigant mocno przebił ofertę UFC pod względem finansowym.

Salahdine Parnasse z ogromnym kontraktem

Parnasse to podwójny mistrz Federacji KSW. Francuz posiada pasy wagi piórkowej i lekkiej, ale zdecydował się także na szarżę po tytuł w wadze półśredniej, jednak zderzył się z czołgiem w postaci Adriana Bartosińskiego i nie udało mu się sięgnąć po trzeci pas KSW.

Po tamtej walce, Parnasse postanowił przetestować swoją wartość na wolnym rynku, ale ostatecznie zdecydował się pozostać w Federacji KSW.

KSW przebiło UFC nawet 30 razy! Salahdine Parnasse z ogromnym kontraktem!

Teraz Francuz zdradził, że za pomocą swojego menadżera kontaktował się między innymi z organizacją UFC, ale Amerykanie nie potraktowali go priorytetowo, składając dużo niższą propozycję kontaktową.

Parnasse wprost zdradził, że KSW dało mu 30 razy więcej:

“KSW to organizacja, w której się rozwinąłem. Jestem bardzo dobrze traktowany. Mieliśmy świetne oferty, a teraz będziemy zarabiać 2,5 razy więcej niż poprzednio. Wielka kasa, znacząco przekracza sześć cyfr. Oferta UFC była warta 20-30 razy mniej. Gdybym tam przeszedł, musiałbym wrócić do pracy hydraulika.” – transkrypcja za Sport.pl.

Konkretne kwoty kontraktowe oczywiście nie padły, ale mówi się, że Francuz za walkę w KSW otrzymywać będzie dużą sześciocyfrową wypłatę.

Na ten moment nie mamy wiedzy na temat kolejnej walki Parnasse’a w klatce Federacji KSW, ale ten stan rzeczy może niedługo ulec zmianie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis