MMA PLKSWKSW: Poznaliśmy rywala Tomasza Sarary? To byłaby wojna!

KSW: Poznaliśmy rywala Tomasza Sarary? To byłaby wojna!

Tomasz Sarara jeszcze w tym roku zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Niewykluczone, że już w tym momencie poznaliśmy rywala krakowianina. Będzie to zawodnik również wywodzący się z kick-boxingu. Do debiutu Tomasza w KSW może dojść tuż po wakacjach.

Ostatnią walkę Tomasz Sarara stoczył w lutym 2019-roku. Tomek przed własną publicznością pokonał jednogłośną decyzją sędziów solidnego Abdarhmane Coulibaly z Francji.

Przygotowania do pierwszej walki w KSW na pełnych obrotach. Zapraszam na nowy film z serii Droga do KSW. Link w opisie profilu @tomasz_sarara

To będzie rywal Sarary?

Tomasz Sarara przygotowuje się do debiutu w mieszanych sztukach walki. Rywalem uznanego kick-boxera będzie Vladimir Tok? Na wpisy tego zawodnika zwrócił uwagę Łukasz Czarnowski.

Tok w UFD Gym przygotowuje się do debiutu w MMA. Ponadto na swoim instagramie w opisie napisał, że jest zawodnikiem organizacji KSW. Czyżby rewanż w MMA?

Przypomnijmy, że Sarara mierzył się z nim w 2012 roku na Tatneft Cup w Kazaniu. Polak ostatecznie przegrał dyskusyjnie na punkty.

Całą walkę możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Elite Fighters 1: Szalony pomysł ”Warszawskiego Dresika”! Na jednej gali chce się bić z dwoma Murańskimi! Tak będzie?

Norbert Janecki podczas konferencji prasowej wyznał, że jest otwarty, aby na jednej gali zmierzyć się z dwoma Murańskimi. ”Warszawski Dresik” chce podwójną gażę, a to go zmobilizuje do szalonego starcia.

Elite Fighters: Organizacja próbowała zorganizować walkę Taxi Złotówy z… kobietą! Przesada?

Szymon Wrzesień nie może narzekać na brak ofert, ale to już przesada… ”Taxi Złotówa” dostał propozycję, aby zmierzyć się z kobietą na pierwszej edycji Elite Fighters. Nowa freakowa organizacja startuje już trzydziestego pierwszego lipca.