MMA PLKSWKSW potwierdza: Argentynka Silvana Gomez rywalką Ariane Lipski na KSW 42

KSW potwierdza: Argentynka Silvana Gomez rywalką Ariane Lipski na KSW 42

Foto: All rights reserved. Contact: info@sebastianrudnicki.com

Federacja KSW potwierdziła wczorajsze informacje, które publikowaliśmy na łamach portalu o rywalce mistrzyni kategorii muszej Ariane Lipski (10-3) na gali KSW 42 w Łodzi.

Poniżej oficjalna wiadomość KSW:

Niepokonana pięściarka i utytułowana zawodniczka ringów kickbokserskich, Silvana Gomez  Juarez (6-1, 3 KO, 2 Sub) spróbuje odebrać tytuł w wadze muszej zjawiskowej mistrzyni KSW,  Ariane Lipski (10-3, 6 KO, 2 Sub), na KSW 42 w Łodzi, 3 marca.

Ostatnie bilety na KSW 42 są jeszcze dostępne w serwisie eBilet.pl. Transmisja w systemie PPV w Polsacie Cyfrowym, sieciach kablowych oraz w Internecie na www.KSWTV.com.

Ariane Lipski jest niepokonana od marca 2015 roku. „The Violence Queen” wygrała osiem pojedynków z rzędu w tym cztery w KSW. Spektakularnie walcząca Brazylijka w każdej kolejnej walce w okrągłej klatce kradnie serca coraz większej rzeszy fanów. 24-letnia mieszkanka Kurytyby rozpoczęła przygodę w klatce największej europejskiej organizacji od efektownych nokautów na Katarzynie Lubońskiej i Sheili Gaff. Na KSW 39: Colosseum pokonała przez poddanie pod koniec pierwszej rundy Dianę Belbitę i sięgnęła po pas wagi muszej, a na KSW 40 w Dublinie po raz pierwszy obroniła trofeum, kiedy to w niecałą minutę odklepała Marianę Morais duszeniem zza pleców.

Silvana Gomez Juarez walczy o trzy lata dłużej od mistrzyni. Argentynka w siedmiu zawodowych walkach wygrała sześć razy. Mieszkanka San Miguel de Tucuman dwukrotnie odklepywała rywalki balachą, a trzy razy nokautowała. W marcu ubiegłego roku posłała na deski swoją rodaczkę Marię Vegę już w czwartej minucie pierwszej rundy. Juarez to niepokonana pięściarka z rekordem 4 zawodowych zwycięstw oraz Mistrzyni Argentyny w kickboxingu oraz wushu. Przez sześć lat grała również zawodowo w rugby w swojej ojczyźnie.

Na KSW 42 w Łodzi w walce wieczoru kibice zobaczą superfight pomiędzy Mamedem Khalidovem a Tomaszem Narkunem. Swojego pasa mistrzowskiego bronić będzie Mateusz Gamrot w starciu z Grzegorzem Szulakowskim. Dojdzie też do niezwykle interesującego pojedynku na szczycie kategorii średniej pomiędzy Michałem Materlą a Scottem Askhamem. Do drugiej walki po powrocie z emerytury stanie Łukasz „Juras” Jurkowski, który spróbuje zrewanżować się Martinowi Zawadzie za porażkę sprzed 12 lat. W wadze półciężkiej staną naprzeciw siebie Marcin Wójcik i Chris FieldsFilip Wolański przywita w klatce łodzianina Bartłomieja Koperę. W klatce KSW zadebiutują też dwie zawodniczki: była dziennikarka Polsatu Sport i pięściarka, Karolina Owczarz, oraz trenerka KSW Cross Fight Gym i utytułowana fighterka Paulina Raszewska. W walce karty wstępnęj naprzeciw siebie staną niepokonani Krystian Kaszubowski i Niemiec Christopher Henze.