MMA PLKSWKSW podkręci atmosferę przed KSW 65: Khalidov vs Soldic! Robią specjalną konferencję prasową!

KSW podkręci atmosferę przed KSW 65: Khalidov vs Soldic! Robią specjalną konferencję prasową!

Dawno czegoś takiego nie robiono, więc tym bardziej jesteśmy ciekawi efektu! KSW podkręci atmosferę przed KSW 65: Khalidov vs. Soldic! Polski gigant zorganizuje specjalną konferencję prasową przed tą imprezą!

Konferencja odbędzie się w poniedziałek, 22 listopada w miejscu, w którym zaczęła się historia KSW, czyli restauracji Champions, przy al. Jerozolimskich 65/79 w Warszawie. Początek o godzinie 13:00.

Podczas spotkania z mediami obecni będą dwaj główni bohaterowie gali KSW 65, która odbędzie się 18 grudnia w Arenie Gliwice. Oprócz mistrz kategorii średniej, Mameda Khalidova, oraz czempiona dywizji półśredniej, Roberto Soldicia, pojawią się także szefowie organizacji, Maciej Kawulski i Martin Lewandowski. Współwłaściciele KSW ogłoszą datę kolejnego wydarzenia oraz główną walkę tej gali.

KSW 65:

Walka wieczoru | Main Event
Walka o pas wagi średniej | Middleweight Championship Bout

83,9 kg/185 lb: Mamed Khalidov (35-7-2, 15 KO, 16 Sub) vs Roberto Soldić (19-3, 16 KO, 1 Sub)

Walka o pas wagi piórkowej | Featherweight Championship Bout

68,5 kg/145 lb: Daniel Torres (12-4, 6 KO, 1  Sub) vs Salahdine Parnasse (15-1-1, 2 KO, 5 Sub)

Zobacz także:

HIGH League wraca w 2022! Znamy terminy i miejsca trzech gal

Malik Montana nie zatrzymuje się po sukcesie pierwszej gali HIGH League. Wiemy, kiedy i gdzie dojdzie do drugiej, trzeciej i czwartej edycji ligi! Czekają nas wielkie wydarzenia, które podekscytują wszystkich fanów freak-fightów i walk influencerów w Polsce.

Znamy dwóch potencjalnych rywali Marcina Najmana! Jednym z nich jest… Norman Parke!

Kolejna zmiana planów! Marcin Najman w rozmowie z naszym portalem zdradził i wskazał swoich dwóch potencjalnych rywali. ”El Testosteron” nie boi się wyzwań i już w pierwszym kwartale 2022 roku może dojść do jego starcia z… Normanem Parke. To nie koniec, bo były pięściarz dalej może stoczyć trzy walki w jeden miesiąc.

Tak to prawda! Aleksandar Rakić ma być najbliższym przeciwnikiem… Błachowicza!

To będzie arcyciekawy pojedynek! Jak donosi Ariel Helwani były mistrz wagi półciężkiej Jan Błachowicz (28-9) w najbliższym pojedynku zmierzy się z Aleksandarem Rakiciem (14-2). Serb już w tym momencie jest bardzo bliski walki o tytuł.