MMA PLKSWKSW: Organizacja daje szansę młodym talentom! Shamad Erzanukaev już niebawem zadebiutuje! [WIDEO]

KSW: Organizacja daje szansę młodym talentom! Shamad Erzanukaev już niebawem zadebiutuje! [WIDEO]

Oficjalnie Shamad Erzanukaev (0-0) zasila szeregi największej organizacji w naszym kraju. Już niebawem poznamy szczegóły jego debiut w KSW. Shamad to młody zawodnik, ale na swoim koncie ma już spore doświadczenie amatorskie. 20-latka rekomenduje sam mistrz wagi średniej – Mamed Khalidov.

Shamad

Reprezentant WCA Fight Team ma już doświadczenie jeśli mowa o walkach przy publiczności. Amatorskie pojedynki toczył w organizacji Slava Republic, TFL (Thunderstrike Fight League) czy Armia Fight Night. Shamad cztery starcia skończył przed czasem – poddając swoich oponentów.

Młody talent w KSW!

Shamad Erzanukaev (0-0) to nowy nabytek organizacji KSW. Już lada dzień poznamy szczegóły jego zawodowego debiutu. Warto zaznaczyć, że młody talent rekomenduje mistrz wagi średniej – Mamed Khalidov.

Kiedy Mamed Khalidov przedstawia kolejnego zawodnika KSW, to wiesz, że trzeba go obserwować 👀 Witamy w KSW, Shamad 🇵🇱!

Mamed Khalidov wita w KSW nowego zawodnika 👀

Kiedy Mamed Khalidov przedstawia kolejnego zawodnika KSW, to wiesz, że trzeba go obserwować 👀 Witamy w KSW, Shamad 🇵🇱!Wszystkie gale KSW możesz od teraz oglądać w ▶️ Viaplay

Posted by KSW on Thursday, November 25, 2021

Zobacz także:

Daro Lew zgłasza gotowość! Ma nadzieje, że Jacek Murański przyjmie wyzwanie! [WIDEO]

Dariusz Kaźmierczuk nie powiedział ostatniego słowa! ”Daro Lew” ma nadzieje, że w przyszłości dojdzie do jego starcia z Jackiem Murańskim. Dariusz oficjalnie rzucił wyzwanie w stronę ”Murana”. 

To jest prawdziwe show! Tańczący w klatce Don Kasjo, Boxdel i Wrzosek, pojawiło się nagranie! Oglądaliście?

To jest właśnie show! To mogliśmy zobaczyć podczas walki wieczoru FAME MMA 12 w Ergo Arenie. W pewnym momencie Kasjusz Życiński oraz Marcin Wrzosek zaczęli tańczyć.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis