MMA PLKSWKSW nie dla Pawła Kiełka! Zawodnik wydał oświadczenie po odpadnięciu z programu “Tylko Jeden”

KSW nie dla Pawła Kiełka! Zawodnik wydał oświadczenie po odpadnięciu z programu “Tylko Jeden”

W premierowym odcinku programu “Tylko Jeden” fani zobaczyli pierwszą walkę nowego polsatowskiego reality show, tworzonego wspólnie z Federacją KSW. W niej Paweł Kiełek (9-5-1) musiał uznać wyższość Marcina Krakowiaka (7-1) i opuścił dom zawodników.

Kiełek jest pierwszym zawodnikiem, który odpadł z programu “Tylko Jeden” i stracił szansę na wymarzony angaż w Federacji KSW.

Teraz możemy przeczytać jego oświadczenie po zakończeniu swojej przygody z reality show:

“No cóż tu mądrego mogę napisać..? Chyba tyle, że tak miało być i kłócenie się z przeznaczeniem nie jest mądrym rozwiązaniem i co nam pisane to i tak się wypełni!

Wspaniałe wspomnienia, ludzie i emocje – tych rzeczy się nie zapomina, a dzięki Tylko Jeden przeżyłem więcej niż się podzielałem, dlatego chciałbym podziękować całej ekipie pracującej przy tym programie, federacji KSWi jej włodarzom. Wielka piona również dla chłopaków z Domu Wojownika, bo do dzięki nim tą przygodę zapamiętam na długie lata 👊

Teraz czas na TYLKO JEDNEGO 👶 czas, który będzie dla mnie największym wyzwaniem i przyjemnością na raz!

Dziękuję Wam za wsparcie i koniecznie oglądajcie kolejne odcinki, bo niejedno zaskoczenie jeszcze Was czeka… 🤜🤛 #tylkojeden #polsat

No cóż tu mądrego mogę napisać..? Chyba tyle, że tak miało być i kłócenie się z przeznaczeniem nie jest mądrym…

Opublikowany przez Pawła Kiełka Piątek, 6 marca 2020

Cała walka Marcin Karkowiak vs. Paweł Kiełek: