KSW kusi angażem Damiana Grabowskiego, FEN na to: Bierzcie kogo chcecie, nas i tak nic nie powstrzyma!

Wygląda na to, że rodzi się kolejny konflikt na linii KSW-FEN. Tym razem chodzi o osobę Damiana Grabowskiego (21-5), który po trzech porażkach z rzędu w UFC, odbudował się wygrywając z Jose Rodrigo Guelke na FEN 22 w Poznaniu. Teraz „Polskiego Pitbulla” angażem kusi Konfrontacja Sztuk Walki.

Na oficjalnym profilu współwłaściciela KSW Macieja Kawulskiego pojawiło się zdjęcie z Grabowskim, które uzupełnia pytanie do fanów o potencjalną walkę czołowego polskiego zawodnika wagi ciężkiej w ich klatce:

Chcielibyście ? #ksw #damiangrabowski #mma

Opublikowany przez Maciej Kawulski Czwartek, 21 marca 2019

Swoje trzy grosze dołożył prezes FEN – Paweł Jóźwiak, który w taki sposób skomentował to zamieszanie związane z angażem Damiana Grabowskiego:

Bierzcie kogo chcecie,przepłacajcie ile się da 👍 to marka sama e sobie,nie nazwiska …. Na samym końcu wygrają zawodnicy,a FEN i tak dalej będzie 💪 Nikt i nic nie powstrzyma już tej toczącej się kuli śnieżnej 👊👊👊

Co ciekawe, Grabowski byłby drugim ostatnio zawodnikiem, który porzucił propozycję FEN i wybrał KSW. Ostatnim był Norman Parke, który miał podpisany kontrakt z FEN, ale z powodu zapisów kontraktowych z KSW nie był w stanie wystąpić w klatce organizacji Pawła Jóźwiaka.

Kolejnym kłopotem FEN może być także Vaso Bakocevica (37-18-1), którego walka z Maciejem Jewtuszko (12-4) została ogłoszona walką wieczoru gali FEN 25 w Ostródzie. Problem w tym, że sam zawodnik nie jest zainteresowany tą walką, co zaznaczył w rozmowie z MMAPL.