Maciej Kawulski zainteresowany kolejnym medalistą olimpijskim: On bardzo nas interesuje

Foto: KSW
Foto: KSW

Wygląda na to, że federacja KSW bardzo mocno interesuje się angażem kolejnego – po Damianie Janikowskim – medalisty olimpijskiego, który ma już spore doświadczenie w mieszanych sztukach walki.

Chodzi o zdobywcę medalu olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów – Szymona Kołeckiego (6-0), który w miniony piątek na gali Babilon MMA 4 w Ełku odniósł kolejną błyskawiczną wiktorię, nokautując tym razem Chorwata Ivo Cuka (13-11) i przedłużając swój rekord zwycięstw w pierwszych rundach do sześciu.

O Szymonie Kołeckim i zainteresowaniu zawodnikiem przez KSW w najnowszym programie Puncher Extra Time opowiedział krótko współwłaściciel federacji – Maciej Kawulski:

„Nas ten zawodnik bardzo interesuje. To jest postać, która ma wszystko to, czego federacja KSW szuka, czyli bardzo solidny background, dużą popularność, umiejętność elektryzowania publiczności. Bardzo szybko rozwija swoje umiejętności. Według mnie droga Szymona jest rozsądna, ale już trochę za długa. Boję się, że to się przepali. To czas, żeby zaczął się mierzyć z poważnymi rywalami.”

Fragment magazynu Puncher Extra Time z Maciejem Kawulskim do obejrzenia TUTAJ.