MMA PLBez kategoriiKSW Extra: Zmian ciąg dalszy

KSW Extra: Zmian ciąg dalszy

ksw_extra_konferencja.jpg

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa przed „KSW Extra”. Jak już wcześniej informowaliśmy została zorganizowana w katowickim klubie muzycznym „SPIŻ”.  Jak zawsze przy tego typu spotkaniach licznie stawili się przedstawiciele mediów. Na Sali można było dostrzec trzy telewizje, dziennikarzy radiowych i tych pracujących, na co dzień w gazetach. Na konferencji nie zabrakło organizatorów Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego, którzy przedstawili zgromadzonym wszystkich zawodników walczących w walkach dodatkowych. Twórcy potęgi „KSW” oznajmili również, że ulegnie zmianie obsada jednej ekstrawalki. – Nie dojdzie do potyczki Krzyśka Kułka z Florianem Mullerem. Niemiec nabawił się urazu i jego występ jest nie możliwy.

Czekamy na potwierdzenie przybycia nowego fightera, którzy zmierzy się z Krzyśkiem – usłyszeliśmy.
Głos zabrał również Tomasz Bronder, trener trójki zawodników „Silesian Cage Club Katowice”. Legenda jiu jitsu ze Śląska opowiedział dziennikarzom o idei turnieju, a także przedstawił swoich zawodników, Mariusza Slottę, Andrzeja Kumora oraz Artura Sowińskiego, którzy byli obecni na spotkaniu z prasą.

Prócz wspomnianych dżentelmenów przemówił również Bogdan Spiż, właściciel klubu “SPIŻ”, jeden ze sponsorów oraz wielki miłośnik MMA. – Dwukrotnie oglądałem na żywo „Konfrontację Sztuk Walki”. Idea zawodów bardzo mi się spodobała i zawsze chciałem żeby taka gala odbyła się w tym regionie. Dlatego postanowiłem wziąć udział w tym przedsięwzięciu – mówił ze wzruszeniem.

Zaraz po spotkaniu przyszedł czas na wywiady oraz rozmowy w klubowych kuluarach. Już dziś czuło się atmosferę tego święta, bo tak bez wątpienia trzeba mówić o pierwszej imprezie „KSW Extra”, która już w najbliższą sobotę odbędzie się w Dąbrowie Górniczej.

Artur Przybysz

www.konfrontacja.com

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis