MMA PLKSWKSW czy FAME MMA? POPEK powrócił do treningów i zadziwił ekwilibrystycznymi kopnięciami! [WIDEO]

KSW czy FAME MMA? POPEK powrócił do treningów i zadziwił ekwilibrystycznymi kopnięciami! [WIDEO]

Foto: Popek, Instagram

Nowy rok, nowy ja? Chyba właśnie taki cel przyświeca “Popkowi” w 2020. Od początku roku sukcesywnie wrzuca na swojego Instagrama filmiki z fragmentami treningów. Wprawdzie formę stara się trzymać cały czas, ale jeden z ostatnich postów na pewno zainteresuje fanów MMA.

“Popek”, a właściwie Paweł Mikołajów, swoją ostatnią walkę zaliczył w październiku 2018 roku. Wtedy też powtórzył porażkę przez TKO w drugiej rundzie, ale tym razem jego przeciwnikiem był Erko Jun. W swojej karierze MMA stoczył siedem walk, w tym cztery w KSW. Jego rekord w największej organizacji w Europie nie należy do najbardziej udanych, bo wśród stoczonych pojedynków ma tylko jedną wygraną.

Na początku 2019 roku “Popek” udzielił wywiadu, w którym powiedział, jak dalej rozwinie się jego kariera. Na tamten moment otrzymywał on propozycje od KSW, mimo że nieoficjalnie nieśpieszno mu było wrócić do klatki. Więcej o tym możecie przeczytać TUTAJ.

Kilka dni temu na jego profilu instagramowym pojawiło się wideo z fragmentem treningu pod sporty walki. Poniżej filmik, na którym zobaczycie jego siłę:

Kariera “Popka” w KSW trwała niecałe dwa lata, co więcej, między pierwszą walką w tej organizacji, a ostatnią z początku startów, minęło aż osiem lat. Wśród swoich przeciwników, oprócz Erko Juna, znaleźli się Mariusz Pudzianowski i Tomasz Oświeciński, którym uległ. Jedyną wygraną zanotował w walce z Robertem Burneiką.

Czy “Król Albanii” zamierza wrócić do klatki? Co jego (i nas) czeka w 2020 roku?