MMA PLKSWKSW chce Artura Szpilkę! “Naciskają, by Artur jak najszybciej przeszedł do MMA”

KSW chce Artura Szpilkę! “Naciskają, by Artur jak najszybciej przeszedł do MMA”

Jak by na to nie patrzeć, to byłaby to bomba medialna! Federacja KSW chce bowiem Artura Szpilkę! O tym zainteresowaniu mówi się już od dawna, ale teraz Mateusz Borek wyznał, że właściciele KSW naciskają “Szpilę” na jak najszybszy transfer do MMA.

Mateusz Borek był gościem programu internetowego u Marcina Najmana. Otrzymał tam pytanie o potencjalny angaż “Szpili” w jego grupie promotorskiej MB Promotions.

KSW chce Artura Szpilkę! “Naciskają, by Artur jak najszybciej przeszedł do MMA”

O ile Borek odrzucił możliwość zakontraktowania Szpilki przez MB Promotions, powołując się na kontrakt zawodnika z Andrzejem Wasilewskim, to zaznaczył, że jest inna szansa na transfer.

Na przejście Szpilki do MMA, a konkretnie związanie się kontraktem z Federacją KSW:

“Wiem, że bardzo mocno w tej chwili naciska KSW, by Artur jak najszybciej zdecydował się jednak na transfer do MMA. Nie ma co ukrywać. Mariusz Pudzianowski jest pewnie bliżej niż dalej końca kariery. Mamed ma 40 lat, pewnie jeszcze chwilę powalczy. KSW będzie natomiast potrzebowało nowych, rozpoznawalnych bohaterów i prawdopodobnie widzą w Arturze cały czas ten niewykorzystany potencjał medialny.” [transkrypcja za sportowefakty.wp.pl]

Jeśli Artur Szpilka zdecydowałby się przejść do KSW, to poszedłby w ślady Izu Ugonoha. Utalentowanego kickboksera, który wystąpi na najbliższej gali KSW 54, gdzie zadebiutuje w klatce w walce na zasadach MMA.

Zobacz także:

Jaka będzie walka wieczoru FEN 29 w Ostródzie?

Marcin Łazarz (12-7, 2 KO, 4 SUB) zmierzy się z Adamem Kowalskim (12-5-1, 2 KO, 3 SUB) w walce wieczoru gali FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Stawką tego pojedynku będzie wakujący pas mistrzowski w kategorii półciężkiej.

Daniel Rutkowski o swojej przyszłości. Czy mistrz MMA zawalczy jeszcze w boksie?

Daniel Rutkowski wypowiedział się o swojej przyszłości w kontekście kolejnej walki w formule bokserskiej. Mistrz dwóch polskich organizacji mieszanych sztuk walki przyznał, że nie zamierza rezygnować ze startów w boksie, o ile takie propozycje jeszcze będą się pojawiały.

Szczegóły walki Mike’a Tysona w boksie.

Długo wyczekiwany powrót Mike’a Tysona do ringu w końcu dojdzie do skutku. “Żelazny Mike” zawalczy już 12 września w starciu z inną legendą światowego boksu.