MMA PLACAKSW, ACA, FAME MMA czy nawet walka na gołe pięści – Marcin “Różal” Różalski rozchwytywany!

KSW, ACA, FAME MMA czy nawet walka na gołe pięści – Marcin “Różal” Różalski rozchwytywany!

Foto: WARSZAWA 25.05.2017. KSW COLOSSEUM KONFERENCJA PRASOWA MARCIN ROZALSKI FOT. MARCIN SZYMCZYK/FOTOPYK / NEWSPIX.PL --- Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl mail us: info@newspix.pl call us: 0048 022 23 22 222 --- Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland

Choć aktualnie były mistrz wagi ciężkiej KSW – Marcin Różalski (7-4) pozostaje nieaktywny w zawodowym MMA, to ciągle ma liczne propozycje powrotu do startów.

“Różal” mimo deklaracji o zawieszeniu rękawic na kołku z początku tego roku, ciągle otrzymuje na biurko kolejne propozycje od różnych znanych organizacji mieszanych sztuk walki.

Jak donosi dziennikarz portalu sportowefakty.wp.pl Artur Mazur, Marcin Różalski może przebierać w propozycjach, a o jego angaż starają się m.in.: KSW, ACA, Babilon MMA FAME MMA a nawet zagraniczna organizacja Bare Knuckle Fighting Championship, która organizuje walki na gołe pięści.

Liczne propozycje dla “Różala” potwierdził też jego menadżer Artur Ostaszewski:

Sam zainteresowany twierdzi, że mimo odejścia od sportu, nie jest w stanie zapewnić, że nie dojdzie do żadnego powrotu do startów.

Czyżbyśmy zatem niedługo mieli poznać szczegóły kolejnej walki “Różala”?

[Zobacz też: Marcin Różalski i Bartosz Fabiński wystąpią w popularnym programie „Ameryka Express” w TVN]