MMA PLArchiwumKSWKSW 87: Polska-Czechy 2:0! Adrian Dudek wypunktował bezradnego Czecha!

KSW 87: Polska-Czechy 2:0! Adrian Dudek wypunktował bezradnego Czecha!

Polska-Czechy 2-0! Adrian Dudek (7-3) odnotował pierwsze zwycięstwo w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała jednogłośną decyzją sędziów pokonał Lukáša Dvořáka (5-3) na gali KSW 87 w Trzyńcu.

Dudek

W pierwszej rundzie Dudek od razu ruszył z mocnym pressingiem. Czech był wycofany, i brakowało mu pomysłu. Uderzeń Dvoraka było jak na lekarstwo. Polak zaś szukał mocnego sierpa. Było też dużo kopnięć na tułów. Po jednym z nich Lukas był w opałach, ale przetrzymał kryzys. Mieliśmy też klincz, z którego nasz reprezentant pracował kolanami.

W drugiej rundzie było podobnie. Czech był całkowicie wycofany – brakowało ryzyka. Podopieczny Damiana Herczyka przy siatce zdobył sprowadzenie i przez całą odsłonę pracował z góry ciosami.

W trzeciej rundzie Czech ruszył, ale zaraz zainkasował kolejne uderzenia. Polak cały czas świetnie pracował kopnięciami na tułów. Dudek kolejny raz wstrząsnął oponenta, który ostatecznie przetrwał do końca. Polak zdobył jeszcze obalenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis