Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWKSW 82: Wilson Varela nokautje Gracjana Szadzińskiego pod koniec pierwszej rundy [WIDEO]

KSW 82: Wilson Varela nokautje Gracjana Szadzińskiego pod koniec pierwszej rundy [WIDEO]

Wilson Varela (9-5) pokonał Gracjana Szadzińskiego (9-6) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie na gali KSW 82 w Warszawie.

KSW 82 Wilson Varela

Na początku pojedynku oglądaliśmy znakomite akcje bokserskie z obu stron. Szadziński walczył znacznie bardziej metodycznie niż w poprzednich pojedynkach, ale kilka razy popisał się dobrymi akcjami. Varela z kolei znakomicie operował frontalnymi kopnięciami. Szadziński fenomenalnie skontrował go lewym sierpowym. Francuz zatańczył nieco na nogach po tym ciosie. . W końcówce rudy Varela ruszył jednak do ostatecznej szarży, Po prawym prostym polski “Terminator” już przysiadł. Francuz poszedł za akcją i po kolanie oraz kilku kolejnych ciosach sędzia musiał przerwać pojedynek

Zobacz także:

Piotr Niedzielski zabrał głos po porażce na Bellator 296: Nie będę pisał o moim żalu do sędziów

Niestety, Piotr Niedzielski przegrał wczoraj swoją walkę na gali Bellator 296, która odbyła się w Accor Arena w Paryżu. Polak zabrał teraz głos po tamtej porażce.

Kolejny Polak wystąpi w Contender Series? Artur Gwóźdź zabiera głos! 

To byłaby niewątpliwie świetna wiadomość. Kolejny Polak poprzez Contender Series powalczy o kontrakt w największej organizacji na świecie? Tego nie możemy wykluczyć. Mowa o aktualnym mistrzu Babilon MMA – Piotrze Kacprzaku. W jego sprawie wypowiedział się menadżer Artur Gwóźdź.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis