Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWKSW 82: Rauli Tutarauli pewnie wypunktował Donovana Desmae

KSW 82: Rauli Tutarauli pewnie wypunktował Donovana Desmae

Rauli Tutarauli (32-7) zdecydowanie pokonał na punktyDonovana Desmae (16-9) podczas gali KSW 82 w Warszawie.

KSW 82 Rauli Tutarauli

Początek walki był dość spokojny. Tutarauli starał się wywierać presję i zamykać rywala na siatce. Gruzin rzucał naprawdę mocne ciosy, to sierpowe to podbródkowe. Desmae wystrzelił kilka kopnięć, ale to tylko rozochociło jego przeciwnika. Po kolejnej serii ciosów w końcówce Tutarauli przytrzymał też oponenta na siatce.

Również w drugiej rundzie Tutarauli był aktywny. Oprócz stójki dobrze pracował też zapaśniczo. Przez około dwie minuty dociskał on przeciwnika do siatki w tej odsłonie pojedynku.

Gruzin prezentował się naprawdę świetnie. Wrażenie robiły choćby jego niskie kopnięcia. Desmae próbował przenieść walkę do parteru, ale przeciwnik dobrze odrzucił nogi. Obaj zawodnicy walczyli o dominującą pozycję pod siatką. Ostatecznie lepszą uzyskał Tutarauli i tak zakończył pojedynek.

Po raz kolejny tego wieczoru o wyniku pojedynku musieli decydować sędziowie. Wszyscy punktowali identycznie – 30-27 dla zawodnika z Gruzji.

Zobacz także:

Piotr Niedzielski zabrał głos po porażce na Bellator 296: Nie będę pisał o moim żalu do sędziów

Niestety, Piotr Niedzielski przegrał wczoraj swoją walkę na gali Bellator 296, która odbyła się w Accor Arena w Paryżu. Polak zabrał teraz głos po tamtej porażce.

Kolejny Polak wystąpi w Contender Series? Artur Gwóźdź zabiera głos! 

To byłaby niewątpliwie świetna wiadomość. Kolejny Polak poprzez Contender Series powalczy o kontrakt w największej organizacji na świecie? Tego nie możemy wykluczyć. Mowa o aktualnym mistrzu Babilon MMA – Piotrze Kacprzaku. W jego sprawie wypowiedział się menadżer Artur Gwóźdź.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis