MMA PLKSWKSW 80: Danu Tarchila zaliczył świetny debiut w KSW. 19-latek pokonał Wojciecha Kazieczkę!

KSW 80: Danu Tarchila zaliczył świetny debiut w KSW. 19-latek pokonał Wojciecha Kazieczkę!

Danu Tarchila (6-1) na pełnym dystansie pokonał Wojciecha Kazieczkę (3-1) podczas piątkowej gali KSW 80.

KSW 80 Danu Tarchila

Kazieczko od początku walki sporo pracował lewym prostym. Było też sporo niskich kopnięć z jego strony. Tarchila próbował skracać dystans i wypuszczał mocne ciosy. Najczęściej nie dochodziły one do celu. Kilka razy udało mu się jednak mocno trafić. W ostatniej minucie rundy Kazieczko znakomicie przymierzył lewym sierpowym. Były jeszcze lowkicki z jego strony. W ostatnich sekundach ponownie solidnie trafił jednak Tarchila.

Druga runda to dalsze wymiany ciosów. Mołdawianin trafił mocno prawą ręką. Tarchila był nastawiony na kontry i wychodziło mu to naprawdę dobrze. Kazieczko z kolei od czasu do czasu rozbijał wykroczna nogę przeciwnika niskimi kopnięciami. Tarchila próbował go zaciągnąć do parteru, ale bez powodzenia.

Kazieczko dobrze zaczął trzecią rundę. Były kopnięcia i dobry cios. Reprezentant Pepe MMA nie utrzyma jednak długo przewagi, bo jego rywal przeszedł do kontrataku. 19-letni Mołdawianin trafił naprawdę mocnym prawym. Potem po potężnym prawym sierpowym Polak padł na matę. Będąc na plecach Kazieczko szukał jeszcze techniki kończącej, ale bez powodzenia. Później “Predator” wykonał efektowny sweep i znalazł się na górze, jednak nie na długo. Walka wróciła do stójki, gdzie wciąż świetnie wyglądał Tarchila. Potem zapiął on klamrę za plecami niepokonanego polskiego zawodnika. Trzymał go pod siatką i kilka razy zaciągnął do parteru.

Sędziowie byli jednogłośni. Wszyscy punktowali walkę na korzyść Mołdawianina – 29-28, 29-28, 30-26.

Zobacz także:

High League 6 – sprawdź kto wygrał walki na głośnej gali w Katowicach

Już dzisiaj od godz. 20:00 w słynnym katowickim Spodku odbywa się gala High League 6. My zapraszamy Was do śledzenia wyników na żywo z tej imprezy! Sprawdź zatem kto wygrał walki na głośnej freakowej organizacji!

KSW 80: Robert Ruchała tymczasowym mistrzem! Skończył Eskieva w piątej rundzie! [WIDEO]

Robert Ruchała (9-0) pokonał Lom-Aliego Eskieva (20-7, 1 N/C) w walce wieczoru gali KSW 80, której stawką był tymczasowy pas wagi piórkowej. Polak zakończył pojedynek przez techniczny nokaut w piątej rundzie.

UFC 286: Edwards vs. Usman 3 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 286, która już dziś wieczorem odbędzie się O2 Arena w Londynie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis