MMA PLKSWKSW 79: Ramzan Jembiev fenomenalnie nokautuje Murilo Delfino. Co za debiut w KSW! [WIDEO]

KSW 79: Ramzan Jembiev fenomenalnie nokautuje Murilo Delfino. Co za debiut w KSW! [WIDEO]

Ramzan Jembiev (4-1) w niezwykle efektowny sposób znokautował Murilo Delfino (3-1) podczas gali KSW 79 w Libercu.

KSW 79 Ramzan Jembiev

Delfino zaczął walkę od kopnięcia na korpus. Próbował też zaskoczyć efektownym kopnięciem po przeskoku. Jembiev z czasem się jednak rozkręcał. Kilka razy spróbował szybkich ciosów. Później zaś zdołał sprowadzić rywala do parteru. Brazylijczyk postraszył tam jednak rywala przechwyceniem ręki i ostatecznie wrócił do stójki. Jembiev przechwycił kopnięcie rywala a potem wycinając go raz jeszcze sprowadził do parteru. Tam Delfino próbował kopnięcia z dołu i nie dał się zdominować. Francuz był znakomicie przygotowany na latające kolano rywala. Nie był jednak chętny na zejście do parteru.

Po zaledwie kilkunastu sekundach rundach drugiej rundy Jembiev perfekcyjnie przycelował wysokim kopnięciem na głowę. Delfino runął na matę jak rażony piorunem. Koniec walki!

Na nokaut Jembieva zareagował też jego kolega z klubu – mistrz KSW, Salahdine Parnasse.

Zobacz także:

Gala KSW Colosseum 2 bez freaków poza jednym wyjątkiem? Lewandowski zabiera głos!

Już trzeciego czerwca odbędzie się hitowa gala KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym. Martin Lewandowski w rozmowie z portalem InTheCage.pl został zapytany czy orgnizacja przewiduje na te wydarzenia starcia freak fightowe. Jeden z właścicieli KSW zapewnił, że nie będą korzystać z takich zawodników poza jednym możliwym wyjątkiem.

Wielki turniej OKTAGON MMA z milionem euro w puli. Zawalczy w nim Polak!

Czeska organizacja OKTAGON MMA przygotowała coś specjalnego. 16-osobowy turniej z pulą w wysokości miliona dolarów. Już 4 marca odbędzie się pierwsza runda. Wśród uczestników znalazł się też reprezentant Polski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis