MMA PLKSWKSW 79: Dominik Humburger zwycięża przed własną publicznością i zachowuje nieskazitelny rekord

KSW 79: Dominik Humburger zwycięża przed własną publicznością i zachowuje nieskazitelny rekord

Dominik Humburger (6-0) pokonał Jorge Bueno (8-2, 1 N/C) jednogłośną decyzją w co-main evencie gali KSW 79.

KSW 79 Dominik Humburger

Początek walki to głównie niskie kopnięcia i sporo przyruchów. W połowie rundy na moment pojedynek trafił do klinczu. Potem Humburger dobrze trafił. Rywal odpowiedział jednak obaleniem. Na szczęście dla Czecha bardzo szybko wrócił on na nogi. W dalszej części rundy Humburger zamknął rywala na siatce.

Na początku drugiej rundy Bueno spróbował obalenie. Za pierwszym razem się nie udało, ale potem wykorzystał błąd rywala i dopiął swego. “Jorginho” znalazł się na górze skąd mógł obijać swojego przeciwnika. Brazylijczyk dobrze pracował aż w końcu znalazł się w dosiadzie. Humburger z wykorzystaniem siatki odwrócił jednak pozycję. Niepokonany zawodnik zaatakował łokciem, ale potem zdecydował się odpuścić parter. Raz jeszcze zamknął rywala przy siatce. W końcówce rundy Bueno dobrze wszedł w tempo i zaliczył skuteczne obalenie.

Humburger w trzeciej rundzie dobrze pracował ciosami. Rozpracowywał defensywę rywala i coraz więcej uderzeń dochodziło do celu. Czech dobrze odrzucił też biodra przy próbie obalenia ze strony rywala. Mimo znakomitego boksu Humburgera Brazylijczyk wciąż pozostawał groźny i potrafił odpowiedzieć.”Jorginho” zaliczył świetna końcówkę rundę, którą dodatkowo zaakcentował skutecznym obaleniem.

Wszyscy sędziowie punktowali identycznie – 29-28 dla Dominika Humburgera.

Zobacz także:

Gala KSW Colosseum 2 bez freaków poza jednym wyjątkiem? Lewandowski zabiera głos!

Już trzeciego czerwca odbędzie się hitowa gala KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym. Martin Lewandowski w rozmowie z portalem InTheCage.pl został zapytany czy orgnizacja przewiduje na te wydarzenia starcia freak fightowe. Jeden z właścicieli KSW zapewnił, że nie będą korzystać z takich zawodników poza jednym możliwym wyjątkiem.

Wielki turniej OKTAGON MMA z milionem euro w puli. Zawalczy w nim Polak!

Czeska organizacja OKTAGON MMA przygotowała coś specjalnego. 16-osobowy turniej z pulą w wysokości miliona dolarów. Już 4 marca odbędzie się pierwsza runda. Wśród uczestników znalazł się też reprezentant Polski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis