MMA PLKSWKSW 76: To będzie dopiero bitwa! Marian Ziółkowski kontra Salahdine Parnasse!

KSW 76: To będzie dopiero bitwa! Marian Ziółkowski kontra Salahdine Parnasse!

Kolejne starcie mistrz kontra mistrz w największej organizacji w naszym kraju! Na gali KSW 76 zobaczymy starcie pomiędzy Marianem Ziółkowskim (25-8-1), a Salahdine Parrnase (16-1)? O tym pojedynku mówi się już od dłuższego czasu. O walce poinformował serwis Lequipe.

Parnasse

Przypomnijmy, że w lipcu reprezentant Francji w mediach społecznościowych zaczepiał ”Golden Boya”.

Trzy lata temu zanim zostałeś mistrzem wagi lekkiej, chciałeś ze mną walczyć, ale mówiłeś tylko o 70 kilogramach. Powiedziałeś, że nie jesteś w stanie zrobić 66 kilogramów. Nawet 68 kg to było dla ciebie wyzwanie. Co zmieniło się teraz?

Wtedy równie szybko na te słowa zareagował menadżer Ziółkowskiego.

Panta Rhei.

Będzie starcie mistrz kontra mistrz!

Tak! Dwunastego listopada ma dojść do starcia Mariana Ziółkowskiego (25-8-1) z Salahdine Parnasse (16-1). Będzie to main event gali KSW 76 – o czym poinformował serwis Lequipe. Gala odbędzie się w Grodzisku Mazowieckim.

Wystąpi również Adrian Bartosiński oraz Albert Odzimkowski.

32-latek ma już za sobą trzy udane obrony tytułu wagi lekkiej. Podopieczny Roberta Jocza ostatniej przegranej doznał w 5-rundowym starciu z Mateuszem Gamrotem. Ziółkowski pas zdobył, gdy przed czasem w rewanżu odprawił Romana Szymańskiego. Tytuł bronił pokonując przed czasem Macieja Kazieczko, a na punkty Borysa Mańkowskiego oraz Sebastiana Rajewskiego.

24-latek po zaskakującej pierwszej przegranej w karierze odnotował trzy zwycięstwa z rzędu. Parnasse pod koniec drugiej odsłony poddał (duszeniem zza pleców) Filipa ”Nitro” Pejica. Francuz następnie zrewanżował się choć, to była naprawdę ciężka walka! Salahdine po 5-rundach pokonał Daniela Torresa. Ostatnie starcie miało miejsce na gali KSW 68 w Radomiu. Parnasse w czwartej odsłonie poddał zawodnika publiczności – Daniela Rutkowskiego.

Zobacz także:

Wiemy dlaczego Mariusz Pudzianowski nie walczy o pas KSW! Głos zabrał dyrektor sportowy! Widzieliście?

Dużo fanów sportów walki liczyło na walkę Mariusza Pudzianowskiego (17-7) o pas wagi ciężkiej w organizacji KSW. Teraz wiemy, dlaczego 45-latek nie zawalczył o tytuł. Głos w tej sprawie zabrał dyrektor sportowy KSW – Wojsław Rysiewski. Niewykluczone, że Mariusz kończąc swoją barwną karierę – dostanie szansę mistrzowską.

To koniec Bonusa BGC? “Łazarski Gladiator” szuka pracy i sprzedaje swoje puchary!

Sytuacja Bonusa BGC się nie polepsza. Ostatnio w internecie pojawiła się informacja, że rozstał się ze swoją żoną Anitą. Wcześniej można było także zaobserwować bardzo częste dodawanie i usuwanie kontrowersyjnych wpisów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis