MMA PLKSWKSW 76: Artur Szczepaniak spektakularnie nokautuje Briana Hooia. Ależ kopnięcie! [WIDEO]

KSW 76: Artur Szczepaniak spektakularnie nokautuje Briana Hooia. Ależ kopnięcie! [WIDEO]

Artur Szczepaniak (9-1) niezwykle efektownie znokautował Briana Hooia (18-10, 1 N/C) podczas gali KSW 76 w Grodzisku Mazowieckim.

KSW 76 Artur Szczepaniak

Hooi wywierał presję na rywalu. Obaj zawodnicy trafili po ciosie. Potem w jednej z akcji Holender obniżył pozycję. Szczepaniak wykorzystał to i trafił rywala kopnięciem (przeciwnik nadział się na kolano Szczepaniaka). Trenujący w Belgii Polak ruszył jeszcze do dobitki, ale nie była ona już potrzebna. Sędzia zakończył pojedynek “Hooibooi” jeszcze długo miał problemy z błędnikiem i nie był w stanie utrzymać równowagi.

Walka trwała zaledwie 43 sekundy. To piąte zwycięstwo z rzędu Szczepaniaka, z czego drugie już w Federacji KSW.

Zobacz także:

Odpowiedź na protest złożony po walce Toma Breese’a z Pawłem Pawlakiem na gali KSW 76

Po gali KSW 76, która odbyła się 12 listopada 2022 roku w Grodzisku Mazowieckim, wpłynął protest złożony przez sztab Toma Breese’a dotyczący zakończenia walki Anglika z Pawłem Pawlakiem i możliwości zakończenia pojedynku przez nielegalne uderzenia w tył głowy.

KSW: Artur Szpilka jest już po operacji! Kiedy powrót do klatki?

Wczoraj pojawiły się złe informacje. Artur Szpilka (2-0) ze względu na kontuzje nie jest w stanie wystąpić dwudziestego pierwszego stycznia na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. Nie wiemy czy w tej sytuacji jego starcie z utytułowanym kick-boxerem Arkadiuszem Wrzoskiem zostaje przełożone w czasie. Popularny ”Szpila” musiał poddać się operacji.

Pierwszy wywiad z Murańskim w szpitalu! ”Muran” komentuje słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej!

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatnie słowa Żołnierza Legii Cudzoziemskiej. ”Muran” zapewnia, że nigdy nie robił nic pod przymusem i, kiedy uzna to za stosowne, to przedstawi publicznie swoją historię.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis