MMA PLKSWKSW 75: Chuzhigaev będzie bronił pasa! Ruchała stanie przed dużym wyzwaniem! 

KSW 75: Chuzhigaev będzie bronił pasa! Ruchała stanie przed dużym wyzwaniem! 

Poznaliśmy szczegóły kolejnej gali KSW 75! Już czternastego października odbędzie się 75 edycja. Tym razem największa organizacja w naszym kraju po raz pierwszy pojawi się w Nowym Sączu. W walce wieczoru Ibragim Chuzhigaev (16-5) stanie do pierwszej obrony pasa w wadze półciężkiej. Jego przeciwnikiem będzie Ivan Erslan (12-1).

Ibragim

Ricardo Prasel (13-3) na insta stories wstawił nagranie z klatki. Widać tam baner promujący kolejną edycję.

31-latek swój debiut w Polsce odnotował piętnastego stycznia na gali KSW 66 w Szczecinie. Ibragim reprezentujący barwy Turcji już w debiucie zawalczył o tytuł mistrzowski. Chuzhigaev zmierzył się z mistrzem i lokalnym zawodnikiem – Tomaszem Narkunem, Pojedynek dostarczył mnóstwo emocji. Polak w tym starciu również miał swoje momenty. 31-latek ostatecznie po pełnych 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów i usłyszeliśmy ”and new!”. Warto zaznaczyć, że Ibragim w przeszłości skrzyżował rękawice z innym naszym reprezentantem – Piotrem Strusem.

Chorwat szansę mistrzowską dostaje po trzech zwycięstwach z rzędu (dwie w organizacji KSW). Erslan pierwszej zawodowej przegranej doznał z rąk Tomasza Narkuna. Od tego czasu szybko i efektownie odprawiał rywali. 30-latek w pierwszej rundzie zdemolował Przemysława Mysiale, byłego zawodnika UFC – Luisa Henrique da Silve oraz Rafała Kijańczuka.

Ruchała przed dużym testem!

Na tej samej gali zobaczymy ciekawy pojedynek w kategorii piórkowej. Niepokonany Robert Ruchała (7-0) zmierzy się z doświadczonym Damianem Stasiakiem (13-8). Tym samym reprezentant Grapplingu Kraków stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze.

Ruchała aktualnie ma cztery zwycięstwa w największej organizacji w naszym kraju. Robert w tym roku wystąpił raz podczas KSW 69, gdzie czekała go ciężka przeprawa z Michele Baiano. Ruchała wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

”Webster” jeszcze nie tak dawno mógł pochwalić się passą dwóch zwycięstw z rzędu, które zakończył efektownie przed czasem. Były zawodnik UFC zmierzył się z Lom-Ali Eskijewem – zwycięzcę bardzo mocno przybliżyło do szansy mistrzowskiej. Stasiak miał bardzo ciężki początek, ale wytrwał i potem się mocno odgryzał. Zabrakło czasu. Damian przegrał pewnie na kartach punktowych.

Zobacz także:

Kęsik do Romanowskiego na ważeniu: Czaruś to jest w 13 posterunku, jutro idę ku**a po Ciebie! [WIDEO] Widzieliście?

Podczas ceremonii ważenia doszło do wymiany zdań! Już jutro odbędzie się gala KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim. Tomasz Romanowski (16-8) stoczy swój pojedynek w kategorii średniej! ”Tommy” zmierzy się z Cezarym Kęsikiem (13-2). Już na papierze ten pojedynek gwarantuje dużo emocji.

Sąd uniewinnił Marcina Najmana! ”El Testosteron”: Sprawiedliwość istnieje! Co wy na to?

Sąd uniewinnił Marcina Najmana – o czym możemy przeczytać w gazecie ”Super Expressu”. To nie koniec, bowiem w całej sprawie zabrał głos ”El Testosteron”, który od początku całą sytuację uważał za absurd. Najman podkreśla, że sprawiedliwość istnieje.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis