MMA PLKSWKSW 74: Tomasz Romanowski przymierzył lewą ręką i już w 1. rundzie znokautował Cezarego Kęsika! [WIDEO]

KSW 74: Tomasz Romanowski przymierzył lewą ręką i już w 1. rundzie znokautował Cezarego Kęsika! [WIDEO]

Tomasz Romanowski (17-8, 1 N/C) już w pierwszej rundzie skończył Cezarego Kęsika (13-3) na gali KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim.

KSW 74 Tomasz Romanowski

Na początku pojedynku zawodnicy skupiali się na niskich kopnięciach. Kęsik mocno przymierzył na tułów, potężnie okopywał też wykroczną nogę rywala. Romanowski nie pozostawał mu dłużny i również trafiał mocno lowkickami co obniżało mobilność rywala. “Tommy” udowadniał również jak szybkie ma ręce. Potężny cios lewą ręką reprezentanta Berserkers Team Stargard! Chwilę później Romanowski raz jeszcze przymierzył lewą czym przewrócił rywala. Po paru sekundach sędzia wkroczył do akcji i przerwał pojedynek.

Zobacz także:

UFC 279 – wyniki

Numerowana gala UFC w Las Vegas. Po prawdziwym trzęsieniu na karcie walk otrzymaliśmy nowe pojedynki. W walce wieczoru zmierzą się Nate Diaz i Tony Ferguson. Z kolei w co-main evencie niepokonany Khamzat Chimaev podejmie Kevina Hollanda.

Paulo Costa uderza w Chimaeva! Wsadził czapkę ”Borza” w swoje gacie! [WIDEO]

Tu jest mocny konflikt! Paulo Costa (14-2) nie zamierza odpuści i ponownie uderza w Khamzata Chimaeva (11-0). ”Borz” nie będzie zadowolony z tego zachowania. Costa postanowił na wizji wsadzić czapkę Chimaeva w swoje… gacie! Prowadzący byli mocno zaskoczeni – pojawił się też śmiech. Czy w przyszłości dojdzie do starcia Costa-Chimaev? Tego nie można wykluczyć, bowiem Khamzat wspominał o potencjalnych starciach w wadze półciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis