MMA PLKSWKSW 74: Sofiia Bagishvili brutalnie łamie rękę Anicie Bekus! Efektowne poddanie Gruzinki [WIDEO]

KSW 74: Sofiia Bagishvili brutalnie łamie rękę Anicie Bekus! Efektowne poddanie Gruzinki [WIDEO]

Sofiia Bagishvili (6-1) poddała Anitę Bekus (6-3) na gali KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim. W drugiej rundzie Gruzinka uszkodziła efektowną techniką rękę Polki

KSW 74 Sofiia Bagishvili

Jako pierwsza trafiła Bagishvili. Bekus potem docisnęła ją jednak do siatki. Gruzinka wyszła z niekorzystnej sytuacji i spróbowała balachy. Zawodniczki znalazły się w parterze. Polka pracowała na tym aby wyciągnąć rękę. Udało jej się to i mogła atakować rywalkę z góry. Bekus kontrolowała pozycję i zaznaczała swoją aktywność ciosami.

Dość szybko w drugiej rundzie Bekus złapała w klinczu rywalkę i zepchnęła ją na siatce. Bagishvili skontrowała jednak i znalazła się w dogodnej pozycji w parterze. Gruzinka po raz kolejny próbowała wyciągnąć rękę Polki robiąc to niezwykle efektowny. Bagishvili ostatecznie… złamała rękę polskiej zawodniczce. Reprezentantka Octopusu Łódź werbalnie poddała walkę

Zobacz także:

UFC 279 – wyniki

Numerowana gala UFC w Las Vegas. Po prawdziwym trzęsieniu na karcie walk otrzymaliśmy nowe pojedynki. W walce wieczoru zmierzą się Nate Diaz i Tony Ferguson. Z kolei w co-main evencie niepokonany Khamzat Chimaev podejmie Kevina Hollanda.

Paulo Costa uderza w Chimaeva! Wsadził czapkę ”Borza” w swoje gacie! [WIDEO]

Tu jest mocny konflikt! Paulo Costa (14-2) nie zamierza odpuści i ponownie uderza w Khamzata Chimaeva (11-0). ”Borz” nie będzie zadowolony z tego zachowania. Costa postanowił na wizji wsadzić czapkę Chimaeva w swoje… gacie! Prowadzący byli mocno zaskoczeni – pojawił się też śmiech. Czy w przyszłości dojdzie do starcia Costa-Chimaev? Tego nie można wykluczyć, bowiem Khamzat wspominał o potencjalnych starciach w wadze półciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis