MMA PLKSWKSW 74: Phil De Fries królem wagi ciężkiej KSW! Brytyjczyk poddał specjalistę od poddań!

KSW 74: Phil De Fries królem wagi ciężkiej KSW! Brytyjczyk poddał specjalistę od poddań!

Za nami walka wieczoru gali KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim. W najważniejszym starciu tej imprezy kibice oglądali pojedynek o pas mistrzowski wagi ciężkiej, w którym to zmierzyli się aktualnie panujący mistrz Phil De Fries (21-6, 1 N/C) oraz pierwszy pretendent Ricardo Prasel.

Fires

Dla Brytyjczyka była to siódma obrona pasa mistrzowskiego. Brazylijczyk to z kolei były bramkarz zespołu Chelsea FC, który przebojem wdarł się w szeregi Federacji KSW.

Lepszy w tym starciu okazał się Phil De Fries, który poddał specjalistę od poddań w pierwszej rundzie!

Walka zaczęła się od kilku wymian w stójce, a potem przeniosła się do parteru. Tam Prasel walczył z pleców, De Fries kontrolował rywala z góry i obijał jego twarz. W pewnym momencie Brytyjczyk zdołał przejąć szyję Brazylijczyka, złapał duszenie, a ten zmuszony był odklepać.

Phil De Fries jest zatem królem wagi ciężkiej KSW!

Zobacz także:

UFC 279 – wyniki

Numerowana gala UFC w Las Vegas. Po prawdziwym trzęsieniu na karcie walk otrzymaliśmy nowe pojedynki. W walce wieczoru zmierzą się Nate Diaz i Tony Ferguson. Z kolei w co-main evencie niepokonany Khamzat Chimaev podejmie Kevina Hollanda.

Paulo Costa uderza w Chimaeva! Wsadził czapkę ”Borza” w swoje gacie! [WIDEO]

Tu jest mocny konflikt! Paulo Costa (14-2) nie zamierza odpuści i ponownie uderza w Khamzata Chimaeva (11-0). ”Borz” nie będzie zadowolony z tego zachowania. Costa postanowił na wizji wsadzić czapkę Chimaeva w swoje… gacie! Prowadzący byli mocno zaskoczeni – pojawił się też śmiech. Czy w przyszłości dojdzie do starcia Costa-Chimaev? Tego nie można wykluczyć, bowiem Khamzat wspominał o potencjalnych starciach w wadze półciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis