MMA PLKSWKSW 74: Masakra co się stało z Michałem Kitą! Darko Stošić w rewanżu także lepszy od Polaka [WIDEO]

KSW 74: Masakra co się stało z Michałem Kitą! Darko Stošić w rewanżu także lepszy od Polaka [WIDEO]

Za nami jedna z najbardziej oczekiwanych walk całej gali KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim. Tym razem na przeciwko siebie stanęli Darko Stošić (16-5) i Michał Kita (21-14-1). Było to rewanżowe starcie tej dwójki.

KSW 74

Za pierwszym razem lepszy w serbsko-polskim starciu był Darko Stosic. Z rewanżu także Serb wyszedł zwycięsko.

Runda otwarcia była pełna mocnych ciosów. Michał Kita zadawał mnóstwo ciosów prostych, kombinował z podbródkowymi i frontalnymi kopnięciami. Ewidentnie Stosic te ciosy odczuwał, bowiem doznał urazu nosa już w pierwszej odsłownie. Serb jednak próbował odgryzać się kontrującymi sierpowymi, ale to Polak był stroną przeważającą w tej odsłonie.

W drugiej rundzie Michał Kita został trafiony kilkoma ciosami Stosica i ewidentnie zaczął tańczyć na nogach. “Masakra” ponownie wszedł w drugą rundę wyglądając na mocno zmęczonego, co przełożyło się na jego dyspozycję. Stosic widząc chwiejącego się Kitę ruszył z kombinacją na Polaka i znokautował go w drugiej rundzie.

🇷🇸 Darko Stošić did it again 💥 That guy got true 🧨 in his hands | KSW74

Darko Stošić znów to zrobił, on ma w tych rękach prawdziwy dynamit 🧨Oglądaj gale KSW na ▶️ Viaplay i KSWTV.

Posted by KSW on Saturday, September 10, 2022

Zobacz także:

UFC 279 – wyniki

Numerowana gala UFC w Las Vegas. Po prawdziwym trzęsieniu na karcie walk otrzymaliśmy nowe pojedynki. W walce wieczoru zmierzą się Nate Diaz i Tony Ferguson. Z kolei w co-main evencie niepokonany Khamzat Chimaev podejmie Kevina Hollanda.

Paulo Costa uderza w Chimaeva! Wsadził czapkę ”Borza” w swoje gacie! [WIDEO]

Tu jest mocny konflikt! Paulo Costa (14-2) nie zamierza odpuści i ponownie uderza w Khamzata Chimaeva (11-0). ”Borz” nie będzie zadowolony z tego zachowania. Costa postanowił na wizji wsadzić czapkę Chimaeva w swoje… gacie! Prowadzący byli mocno zaskoczeni – pojawił się też śmiech. Czy w przyszłości dojdzie do starcia Costa-Chimaev? Tego nie można wykluczyć, bowiem Khamzat wspominał o potencjalnych starciach w wadze półciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis