MMA PLKSWKSW 73: Pascal Hintzen pokazał przewagę doświadczenia i poddał Patryka Likusa [WIDEO]

KSW 73: Pascal Hintzen pokazał przewagę doświadczenia i poddał Patryka Likusa [WIDEO]

Pascal Hintzen (8-1) poddał Patryka Likusa (2-1) w drugiej rundzie podczas gali KSW 73 na warszawskim Torwarze.

KSW 73 Pascal Hintzen

Hintzen ruszył do przodu. Udało mu się zepchnąć Polaka na siatkę. Niemiecki zawodnik pracował kolanami obijając korpus przeciwnika. Na dwie minuty przed końcem rundy sędzia nakazał zawodnikom powrót na środek klatki. Dość szybko Hintzen przeniósł jednak walkę w okolice siatki. Niemiec dopuścił się jednak faulu kopiąc rywala w krocze. Po wznowieniu Hintzen wykorzystał próbę obrotówki do zajścia za plecy, “Daywalker” zakończył rundę w dominującej pozycji w klinczu.

Na początku drugiej rundy Likus zaskoczył rywala latającym kolanem. Rywal wpadł w tarapaty, ale dość szybko wrócił do pojedynku. Hintzen raz jeszcze docisnął rywala do siatki. Udało mu się zaciągnąć Polaka do parteru i zajść za jego plecy. Hintzen dopiął duszenie i w ten sposób zakończył pojedynek.

WIDEO z zakończenia pojedynku

Zobacz także:

KSW 73 – wyniki

KSW 73: NA ŻYWO! Zapraszamy do śledzenia gali w Warszawie, gdzie w walce wieczoru zmierzą się Arkadiusz Wrzosek i Tomasz Sarara. Co czeka nas jeszcze na Torwarze? Początek wydarzenia w sobotę, 20 sierpnia, o godzinie 19:00. Transmisja live dostępna na Viaplay i KSWTV.

WCA wydało oświadczenie w sprawie wpuszczenia na salę Chimaeva: Nie było nikogo, kto mógł zareagować

Warszawie Centrum Atletyki zabrało głos w głośnej ostatnio sprawie treningu w ich sali Khamazata Chimaeva. Zawodnik UFC, który jest publicznym zwolennikiem dyktatora Ramzana Kadyrowa i popiera agresję na Ukrainę, jak gdyby nigdy nic trenował w popularnym polskim klubie sportów walki. Teraz WCA wydało oświadczenie w sprawie wpuszczenia Chimaeva na salę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis