MMA PLArkadiusz WrzosekKSW 73: Oficjalnie Arkadiusz Wrzosek kontra Tomasz Sarara! Nie udało się w K-1, uda się w MMA!

KSW 73: Oficjalnie Arkadiusz Wrzosek kontra Tomasz Sarara! Nie udało się w K-1, uda się w MMA!

Ależ to będzie walka! Oficjalnie Arkadiusz Wrzosek zadebiutuje w mieszanych sztukach walki już dwudziestego sierpnia w Warszawie. Wojownik z Warszawy zmierzy się z również doświadczonym zawodnikiem K-1, Tomaszem Sararą. O ich starciu mówi się od lat. Kibice w końcu doczekają się ich rywalizacji nie w kick-boxingu, a formule MMA!

Wrzosek

Przypomnijmy, że zapowiedziana jest również gala KSW 72 w Kielcach. Na wspomnianym evencie fani zobaczą pojedynek na szczycie wagi półśredniej pomiędzy Tomaszem Romanowskim (15-8, 5 KO, 1 Sub) i Andrzejem Grzebykiem (18-5, 11 KO, 3 Sub) oraz walkę młodych wilków kategorii piórkowej – Patryka Kaczmarczyka (8-1, 2 KO, 2 Sub) z Dawidem Śmiełowskim (9-0, 7 KO, 2 Sub).

Wrzosek vs Sarara!

To już pewne! Dwudziestego sierpnia w Warszawie dojdzie do starcia Arkadiusza Wrzoska z Tomaszem Sararą. Pojedynek odbędzie się w formule MMA. Sarara ma już za sobą debiut w MMA – nastąpił on na gali KSW 63.

Sarara przeżywał ciężkie chwile, a już po pierwszej odsłonie wielu fanów zastanawiało się czy lekarz nie przerwie walki. Powodem były duże opuchlizny na twarzy naszego wojownika. Tomasz przetrwał męczarnie, aby w trzeciej rundzie wykorzystać okazję i pokonać zdecydowanie bardziej zmęczonego – Filipa Bradaricia (5-4).

Wrzosek o potencjalnej walce z Sararą wspominał już we wrześniu w programie ”Oktagon Live” na Kanale Sportowym.

Jakby mi zrobili walkę w MMA z kickboxerem, to byśmy chyba nie musieli się umawiać, byśmy sobie oczko puścili i byśmy i tę walkę w kickboxingu stoczyli. Jest jedno nazwisko, z którym ja zawsze chciałem się zmierzyć. Kolega już zrezygnował ze startów kickboxerskich i zaczął swoją przygodę w MMA. Jestem mocno sfokusowany na swojej karierze w kickboxingu, natomiast jakiś przerywnik w postaci kickboxerskiej walki w MMA, by mi się na pewno bardzo podobał.

Zobacz także:

Szpilka wygrał drugą walkę z Radchenko! Był lepszy w… szachach! Widzieliście?

Do przerwy 1:0 dla pięściarza z Wieliczki, mogliby powiedzieć komentatorzy piłkarscy. Artur Szpilka pokazał, że szachy nie są mu obce i pokonał na czas Siergieja Radczenkę.

Tańcula o wyniku PPV gali High League 3: To nie jest duży wynik przy gażach jakie płacą! Co wy na to?

Na kanale ”Szalony Tańcula” pojawił się nowy odcinek. Arkadiusz Tańcula i ”Szalony Reporter” ponownie wypowiedzieli się o High League 3. Zawodnik FAME MMA wspomniał o wynikach PPV przy gali w Ergo Arenie. ”Aroy” podkreślił, że są to plotki!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis