MMA PLKSWKSW 72: Oumar Sy całkowicie zdominował Gładkowicza. Francuz zbyt ciężki i silny dla Polaka

KSW 72: Oumar Sy całkowicie zdominował Gładkowicza. Francuz zbyt ciężki i silny dla Polaka

Oumar Sy (7-0) zdominował na dystansie trzech rund Bartłomieja Gładkowicza (7-3) na gali KSW 72 w Kielcach.

KSW 72 Oumar Sy

Sy zaczął od presji i dobrych kopnięć. Po minucie zaciągnął też Gładkowicza do parteru. Francuz znalazł się za plecami Polaka i od czasu do czasu wyprowadzał naprawdę mocne ciosy. Gładkowicz próbował szukać nogi rywala, ale ten umiejętnie się bronił. Sy walczył niezwykle metodycznie i szukał swoich okazji. W samej końcówce Gładkowicz zdołał odwrócić pozycję i po raz kolejny spróbował ataku na nogę Francuza.

Gładkowicz dobrze zaatakował na początku drugiej rundy. Spróbował zejścia do parteru, ale silniejszy od niego rywal odwrócił pozycję. Niepokonany Francuz obijał Polaka lewą ręką. Sy sklejony do rywala nie pozostawiał mu wiele miejsca. Potem przyspieszył z ciosami i próbował naciskówki. Niespodziewanie ponownie w końcówce Gładkowicz odwrócił jednak pozycję.

Na początku trzeciej rundy Gładkowicz zaimponował front kickiem. Wkrótce później zawodnik Octopusu Łódź dał się niestety ponownie obalić. Sy korzystał z przewagi siły i “Clark Kent” nie był w stanie wiele z tym zrobić. Niepokonany zawodnik kontrolował sytuację i nie zapominał o ciosach.

Wynik pojedynku był oczywisty. Sędziowie punktowali następująco – 30-27, 30-26, 30-25 – wszyscy oczywiście na korzyść Francuza.

Zobacz także:

Cage Warriors 141: Michał Figlak wciąż niepokonany. Polak pokonał byłego mistrza

Michał Figlak (8-0) pokonał Agy’ego Sardariego (15-4) w pojedynku na gali Cage Warriors 141 w Londynie. Polak wygrał zdecydowanie na pełnym dystansie w starciu z byłym mistrzem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis