MMA PLKSWKSW 71: Roman Szymański fenomenalnie rozbijał Mirceę. Mołdawianin nie wyszedł do drugiej rundy!

KSW 71: Roman Szymański fenomenalnie rozbijał Mirceę. Mołdawianin nie wyszedł do drugiej rundy!

Roman Szymański (16-6) w znakomitym stylu poknał Valeriu Mirceę (26-8-1) podczas gali KSW 71 w Toruniu.

KSW 71 Roman Szymański

Szymański starał się utrzymywać dość długi dystans i od czasu do czasu doskakiwać z ciosami. Mircea mocno trafił kolanem. Kilkadziesiąt sekund później potężnym ciosem Polak zachwiał Mołdawianinem. Mircea pozostał w pojedynku, ale wciąż miał spore kłopoty. Szymański zepchnął rywala na siatkę, gdzie bił mocno, również kolanem. Znakomita praca reprezentanta Czerwonego Smoka. W końcówce rundy uderzał też barkiem. Po rozerwaniu Szymański jeszcze parę razy naprawdę mocno. “Samotny Wilk” po raz kolejny zatańczył i być może, gdyby runda potrwała jeszcze kilkanaście sekund byłoby już po walce.

Ostatecznie kompletnie rozbity Mircea nie zdecydował się na wyjście do drugiej rundy. Formalnie zawodnik z Mołdawii zgłosił kontuzję. Znakomita postawa Szymańskiego dała mu zwycięstwo przed czasem.

Zobacz także:

PFL 2022 #4: Marcin Held przegrywa rewanż z Natanem Schulte. Polak nie awansuje do fazy play-off [WIDEO]

Marcin Held (27-9) przegrał z Natanem Schulte (22-5-1) podczas kolejnej gali sezonu regularnego PFL w Atlancie. Brazylijczyk zwyciężył jednogłośną decyzją sędziowską to rewanżowe starcie. Dla polskiego zawodnika oznacza to koniec szans na awans do fazy-play-off.

Arkadiusz Wrzosek nowym zawodnikiem organizacji KSW!

Długo oczekiwany przez fanów zawodnik wreszcie dołącza do organizacji KSW. Arkadiusz Wrzosek podpisuje kontrakt z największą federacją w Europie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis