MMA PLKSWKSW 71: Marcin Różalski przegrał z Errolem Zimmermanem. Cztery nokdauny oznaczały koniec walki! [WIDEO]

KSW 71: Marcin Różalski przegrał z Errolem Zimmermanem. Cztery nokdauny oznaczały koniec walki! [WIDEO]

Marcin Różalski przegrał z Errolem Zimmermanem w pojedynku na zasadach K-1 w małych rękawicach jaki odbył się na gali KSW 71. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie po czterech nokdaunach.

KSW 71 Marcin Różalski

Zimmerman zaczął od dobrego kopnięcia. Potem Holender przewrócił się, ale sędzia uznał, że w wyniku poślizgnięcia. Znakomite lowkicki w wykonaniu byłego pretendenta do pasa GLORY. Rózalski również odpowiedział kilkoma kopnięciami. Zimmerman wpadł z mocną serią, ale w odpowiedzi przyjął naprawdę mocny cios. Później jednak Holender potężnie trafił w klinczu sierpowym i “Różal” był liczony po raz pierwszy. Zimmerman szukał swoich okazji. Trafił latającym kolanem. “Bonecrusher” starał się łączyć ciosy i kopnięcia. Po mocnym lowkicku “Różal” był ponownie liczony, najprawdopodobniej doznał jakiejś kontuzji nogi.

W drugiej rundzie Różalski spróbował wysokiego kopnięcia. Tafił też rywala w krocze, ale Zimmerman szybko wrócił do pojedynku. Holender zaatakował w kombinacji kopnięciem i ciosem i doprowadził do trzeciego liczenia. Wkrótce później trafił raz jeszcze szarżującego Polaka. Zgodnie z przyjętymi zasadami czwarty nokdaun oznaczał zakończenie pojedynku.

Zobacz także:

PFL 2022 #4: Marcin Held przegrywa rewanż z Natanem Schulte. Polak nie awansuje do fazy play-off [WIDEO]

Marcin Held (27-9) przegrał z Natanem Schulte (22-5-1) podczas kolejnej gali sezonu regularnego PFL w Atlancie. Brazylijczyk zwyciężył jednogłośną decyzją sędziowską to rewanżowe starcie. Dla polskiego zawodnika oznacza to koniec szans na awans do fazy-play-off.

Arkadiusz Wrzosek nowym zawodnikiem organizacji KSW!

Długo oczekiwany przez fanów zawodnik wreszcie dołącza do organizacji KSW. Arkadiusz Wrzosek podpisuje kontrakt z największą federacją w Europie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis