MMA PLKSWKSW 71: Donovan Desmae był na deskach w 1. rundzie, ale w drugiej poddał “Kornika”. Co za powrót! [WIDEO]

KSW 71: Donovan Desmae był na deskach w 1. rundzie, ale w drugiej poddał “Kornika”. Co za powrót! [WIDEO]

Donovan Desmae (16-8) poddał Artura Sowińskiego (22-14, 2 N/C) w drugiej rundzie na gali KSW 71 w Toruniu.

KSW 71 Donovan Desmae

Sowiński natychmiast ruszył i zajął środek klatki. Zawodnicy wymienili się “uprzejmościami” w postaci kopnięć Desmae przejął środek pola walki, ale Polak wciąż pozostawał aktywny. “Kornik” trafił mocnym ciosem a potem kolanem zamroczył przeciwnika. Belg przewrócił się i przyjmował kolejne mocne ciosy. Potężne ground&pound w wykonaniu Sowińskiego z czasem straciło na sile. Desmae z dołu postraszył balachą. Wciąż pozostał jednak na macie i był kontrolowany przez rywala do końca rundy.

Na początku drugiej rundy “Kornik” odczuł mocne ciosy Desmae. Belg zepchnął rywala na siatkę, gdzie ściągnął go na dół. Desmae po dłuższym czasie zdołał też zajść za plecy oponenta. “Vegas” zapiął duszenie. Po kilku sekundach Sowiński musiał odklepać.

Zobacz także:

PFL 2022 #4: Marcin Held przegrywa rewanż z Natanem Schulte. Polak nie awansuje do fazy play-off [WIDEO]

Marcin Held (27-9) przegrał z Natanem Schulte (22-5-1) podczas kolejnej gali sezonu regularnego PFL w Atlancie. Brazylijczyk zwyciężył jednogłośną decyzją sędziowską to rewanżowe starcie. Dla polskiego zawodnika oznacza to koniec szans na awans do fazy-play-off.

Arkadiusz Wrzosek nowym zawodnikiem organizacji KSW!

Długo oczekiwany przez fanów zawodnik wreszcie dołącza do organizacji KSW. Arkadiusz Wrzosek podpisuje kontrakt z największą federacją w Europie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis