MMA PLKSWKSW 70: To było straszne! Albert Odzimkowski rzutem łamie rękę Brytyjczykowi! [WIDEO]

KSW 70: To było straszne! Albert Odzimkowski rzutem łamie rękę Brytyjczykowi! [WIDEO]

Albert Odzimkowski (12-6, 1 N/C) już w pierwszej rundzie pokonał Tommy’ego Quinna (8-6, 1 N/C) na gali KSW 70 w Łodzi. Brytyjczyk doznał strasznej kontuzji podczas rzutu Polaka.

KSW 70 Albert Odzimkowski
Foto: KSW

Odzimkowski rozpoczął od klinczu, z którego zaatakował kolanami. Potem trafił lewym sierpowym, którym zamroczył Brytyjczyka. Zawodnik WCA Fight Team i RKT Radom ruszył za akcją. Quinn na moment wstał, ale szybko ponownie został “sprowadzony na ziemię”. Odzimkowski kontrolował sytuację. Po kolanie na korpus rozpuścił ręce a potem rzucił rywalem. Wtedy doszło do potwornej kontuzji. Brytyjczyk w fatalny sposób złamał rękę opierając się na swojej ręce.

Na pochwałę zasługuje szybka reakcja służb medycznych, które zajęły się urazem Quinna.

Pojedynek ten był rewanżem za starcie z gali KSW 68. Odzimkowski znokautował wtedy rywala w 1. rundzie. Wygrana była jednak kontrowersyjna, gdyż Polak trafił wstającego Brytyjczyka kolanem na głowę. Po gali zdecydowano o zmianie werdyktu na no-contest.

Zobacz także:

Wielka szansa Kevina Szaflarskiego! Nasz ciężki powalczy o kontrakt z UFC! Zaskoczeni?

To jest spore zaskoczenie. Kevin Szaflarski (11-1) wystąpi w Contender Series, gdzie powalczy o kontrakt z UFC. Już niebawem poznamy szczegóły startu naszego ciężkiego. 27-latek wrócił do klatki na ostatniej lokalnej gali, a teraz stanie przed wielką szansą.

Były zawodnik UFC podejrzany o morderstwo! Miał brutalnie pobić i zadźgać 17-latka

To jest straszne… Icho Larenas (6-6) został zatrzymany pod zarzutami morderstwa. Były zawodnik UFC miał brutalnie pobić i zadźgać 17-latka. To nie koniec, bo zatrzymano również partnerkę 39-latka, która została uznana jako współwinna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis