MMA PLKSWKSW 70: Ricardo Prasel efektownie poddał Daniela Omielańczuka. Polak odklepał w 1. rundzie! [WIDEO]

KSW 70: Ricardo Prasel efektownie poddał Daniela Omielańczuka. Polak odklepał w 1. rundzie! [WIDEO]

Ricardo Prasel (13-3) już w pierwszej rundzie poddał Daniela Omielańczuka (25-13-1, 1 N/C) w co-main evencie gali KSW 70 w Łodzi.

KSW 70 Ricardo Prasel

Już na samym początku walki Prasel trafił rywala kopnięciem w krocze. Brazylijczyk dysponujący dobrym zasięgiem ogólnie sporo kopał. W pewnym momencie Omielańczuk przechwycił jego nogę i efektownie go obalił. W parterze Prasel wykazywał się jednak kreatywnością. Były bramkarz Chelsea złapał nogę byłego pretendenta do pasa ACA. Prasel dobrze dopiął tęchnikę i zmusił polskiego zawodnika do odklepania.

Zobacz także:

Wielka szansa Kevina Szaflarskiego! Nasz ciężki powalczy o kontrakt z UFC! Zaskoczeni?

To jest spore zaskoczenie. Kevin Szaflarski (11-1) wystąpi w Contender Series, gdzie powalczy o kontrakt z UFC. Już niebawem poznamy szczegóły startu naszego ciężkiego. 27-latek wrócił do klatki na ostatniej lokalnej gali, a teraz stanie przed wielką szansą.

Były zawodnik UFC podejrzany o morderstwo! Miał brutalnie pobić i zadźgać 17-latka

To jest straszne… Icho Larenas (6-6) został zatrzymany pod zarzutami morderstwa. Były zawodnik UFC miał brutalnie pobić i zadźgać 17-latka. To nie koniec, bo zatrzymano również partnerkę 39-latka, która została uznana jako współwinna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis