MMA PLKSWKSW 70: Radosław Paczuski wygrywa, ale bez satysfakcji. Zdecydował… wybity palec byłego mistrza GLORY [WIDEO]

KSW 70: Radosław Paczuski wygrywa, ale bez satysfakcji. Zdecydował… wybity palec byłego mistrza GLORY [WIDEO]

Radosław Paczuski (4-0) wygrał z Jasonem Wilnisem (2-1) na gali KSW 70 w Łodzi. O zakończeniu pojedynku zdecydowała kontuzja byłego mistrza GLORY.

KSW 70 Radoslaw Paczuski

Paczuski zaczął od lowkicków krążąc po klatce. Polak dobrze trafił też w okolice wątroby. Wilnis b7ł zaś bardzo cierpliwy i wyprowadzał przede wszystkim niskie kopnięcia. Po krótkiej wymianie Paczuski ruszył do klinczu i zepchnął Holendra na siatkę. Klincz został rozerwany. Paczuski ładnie wszedł z ciosami. Były mistrz DSF i FEN w kickboxingu trafił naprawdę mocno.

Wilnis wywierał presję na rywalu. Były mistrz GLORY dał się jednak zaskoczyć Polakowi. Po przechwyconym kopnięciu Paczuski trafił bowiem lewą ręką. W jednej z akcji zawodnik Uniq Fight Club upadł co wyglądało na problem z kolanem. Wilnis zaliczył kilka dobrych uderzeń w tej rundzie. Po dłuższym czasie Paczuski dobrze trafił lewą ręką. Walczący wcześniej w ACA Polak zaliczył dobrą akcję w końcówce. Wilnis również jednak mocno odpowiedział.

Paczuski nieźle trafiał pojedynczymi ciosami. Wilnis zajmował miejsce w środku klatki i szedł do przodu. Zawodnik, któy w kickboxingu pokonał m.in. Israela Adesanyę i Alexa Perreirę w pewnym momencie wyprowadził kopnięcie i… stracił równowagę. Wilnis podparł się ręką i… wybił palec. Pojedynek został przerwany. Holendrowi szybko go nastawiono, ale walka została już zakończona.

Zobacz także:

Wielka szansa Kevina Szaflarskiego! Nasz ciężki powalczy o kontrakt z UFC! Zaskoczeni?

To jest spore zaskoczenie. Kevin Szaflarski (11-1) wystąpi w Contender Series, gdzie powalczy o kontrakt z UFC. Już niebawem poznamy szczegóły startu naszego ciężkiego. 27-latek wrócił do klatki na ostatniej lokalnej gali, a teraz stanie przed wielką szansą.

Były zawodnik UFC podejrzany o morderstwo! Miał brutalnie pobić i zadźgać 17-latka

To jest straszne… Icho Larenas (6-6) został zatrzymany pod zarzutami morderstwa. Były zawodnik UFC miał brutalnie pobić i zadźgać 17-latka. To nie koniec, bo zatrzymano również partnerkę 39-latka, która została uznana jako współwinna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis