MMA PLKSWKSW 70: Marek Samociuk znowu to zrobił! Tym razem skończył Izu Ugonoha w pierwszej rundzie! [WIDEO]

KSW 70: Marek Samociuk znowu to zrobił! Tym razem skończył Izu Ugonoha w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Marek Samociuk (4-2) pokonał Izu Ugonoha (1-2) już w pierwszej rundzie na gali KSW 70 w Łodzi. To drugiego zwycięstwo tego zawodnika nad byłym pięściarzem.

KSW 70 Marek Samociuk

Jako pierwszy z szarżą ruszył Samociuk. Zawodnik klubu Dziki Wschód Biała Podlaska wywierał presję kolejnymi ciosami i kopnięciami. Dołożył do tego również obalenie. Samociuk szybko uzyskał dosiad. Zwycięzca turnieju na WOTORE 1 miał dominującą pozycję i zadawał krótkie ciosy. Potem znalazł się za plecami byłego boksera. Samociuk wrócił do pełnego dosiadu i rozpuścił ręce. Ugonoh został rozciągnięty na macie i przyjmował kolejne mocne ciosy. Intensywne ground&pound Samociuka doprowadziło w końcu do zakończenia pojedynku.

Był to rewanż za pojedynek z gali KSW 60. Wtedy Samociuk również wygrał przed czasem, na początku rundy drugiej.

Zobacz także:

Wielka szansa Kevina Szaflarskiego! Nasz ciężki powalczy o kontrakt z UFC! Zaskoczeni?

To jest spore zaskoczenie. Kevin Szaflarski (11-1) wystąpi w Contender Series, gdzie powalczy o kontrakt z UFC. Już niebawem poznamy szczegóły startu naszego ciężkiego. 27-latek wrócił do klatki na ostatniej lokalnej gali, a teraz stanie przed wielką szansą.

Były zawodnik UFC podejrzany o morderstwo! Miał brutalnie pobić i zadźgać 17-latka

To jest straszne… Icho Larenas (6-6) został zatrzymany pod zarzutami morderstwa. Były zawodnik UFC miał brutalnie pobić i zadźgać 17-latka. To nie koniec, bo zatrzymano również partnerkę 39-latka, która została uznana jako współwinna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis