MMA PLKSWKSW 70: Ivan Erslan efektownie znokautował Rafała Kijańczuka. Co za bomby! [WIDEO]

KSW 70: Ivan Erslan efektownie znokautował Rafała Kijańczuka. Co za bomby! [WIDEO]

Ivan Erslan (12-1, 1 N/C) efektownie znokautowal Rafała Kijańczuka (11-5) już w pierwszej rundzie podczas gali KSW 70 w Atlas Arenie w Łodzi.

KSW 70 Ivan Erslan

Zawodnicy zaczęli dość spokojnie. Kijańczuk wyprowadził high kicka. Potem z serią ciosów ruszył Erslan. Polak dobrze się jednak wybronił. Erslan konsekwentnie wywierał presję i trafił mocno. Chorwat docisnął rywala do siatki. W okolicach nosa polskiego zawodnika widać było zaś krew. Erslan zaczął bombardować przeciwnika. Były pretendent do pasa KSW imponował siłą i szybkością ciosów. Kolejne uderzenia sprawiły, że Kijańczuk padł na deski. Sędzia wkroczył błyskawicznie i przerwał walkę.

Zobacz także:

Wielka szansa Kevina Szaflarskiego! Nasz ciężki powalczy o kontrakt z UFC! Zaskoczeni?

To jest spore zaskoczenie. Kevin Szaflarski (11-1) wystąpi w Contender Series, gdzie powalczy o kontrakt z UFC. Już niebawem poznamy szczegóły startu naszego ciężkiego. 27-latek wrócił do klatki na ostatniej lokalnej gali, a teraz stanie przed wielką szansą.

Były zawodnik UFC podejrzany o morderstwo! Miał brutalnie pobić i zadźgać 17-latka

To jest straszne… Icho Larenas (6-6) został zatrzymany pod zarzutami morderstwa. Były zawodnik UFC miał brutalnie pobić i zadźgać 17-latka. To nie koniec, bo zatrzymano również partnerkę 39-latka, która została uznana jako współwinna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis