MMA PLKSWKSW 70: Francisco Barrio zaskoczył Łukasza Rajewskiego i poddał go w 2. rundzie [WIDEO]

KSW 70: Francisco Barrio zaskoczył Łukasza Rajewskiego i poddał go w 2. rundzie [WIDEO]

Łukasz Rajewski (11-8, 1 N/C) przegrał z Francisco Barrio (10-2) przez poddanie w drugiej rundzie w pojedynku otwierającym galę KSW 70 w Łodzi.

KSW 70 Francisco Barrio
Foto: Viaplay

Rajewski jako pierwszy zajął miejsce w środku klatki. Barrio starał się skracać dystans zaś “Raju” wyprowadzał kolejne ciosy i niskie kopnięcia. Polski zawodnik dobrze punktował swojego przeciwnika. “Croata” odczuł mocną kombinację i odwołał się do swoich zapasów. Rajewski rozerwał jednak klincz. Polak kontynuował dobrą pracę w stójce. Barrio zaszedł za jego plecy i efektownie go rzucił, ale “Raju” szybko wrócił na nogi.

Barrio nieustannie starał się skracać dystans. Rajewski kontrolował jednak sytuację i bezlitośnie go punktował. Kolejne mocne ciosy dochodziły do głowy Argentyńczyka. Barrio też jednak był w stanie przymierzyć. Polak zdecydowanie odczuł mocne ciosy “Croaty” i ratował się próbą obalenia. Barrio wykorzystał sytuację i zdołał zajść za jego plecy. Tam duszeniem poddał polskiego zawodnika.

Zobacz także:

Wielka szansa Kevina Szaflarskiego! Nasz ciężki powalczy o kontrakt z UFC! Zaskoczeni?

To jest spore zaskoczenie. Kevin Szaflarski (11-1) wystąpi w Contender Series, gdzie powalczy o kontrakt z UFC. Już niebawem poznamy szczegóły startu naszego ciężkiego. 27-latek wrócił do klatki na ostatniej lokalnej gali, a teraz stanie przed wielką szansą.

Były zawodnik UFC podejrzany o morderstwo! Miał brutalnie pobić i zadźgać 17-latka

To jest straszne… Icho Larenas (6-6) został zatrzymany pod zarzutami morderstwa. Były zawodnik UFC miał brutalnie pobić i zadźgać 17-latka. To nie koniec, bo zatrzymano również partnerkę 39-latka, która została uznana jako współwinna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis