MMA PLArchiwumKSWKSW 70: Czy bilety są dostępne? Jak kupić, cena

KSW 70: Czy bilety są dostępne? Jak kupić, cena

Bilety na galę KSW 70 są dostępne. W walce wieczoru wydarzenia zobaczymy Mariusza “Pudziana” Pudzianowskiego oraz Michała Materlę. Oprócz tego fani będą mogli zobaczyć osiem innych emocjonujących pojedynków. Event odbywa się w Atlas Arenie w Łodzi. Jaka cena biletów? Ile kosztują? Jak je kupić?

KSW 70: Czy bilety są dostępne? Jak kupić, cena
Foto: KSW

Starcie dwóch legend – tak okrzyknięto nadchodzący bój “Pudziana” z Michałem Materlą. Panowie związani z KSW są od wielu lat, teraz razem staną na przeciw siebie w klatce. Mimo że “Cipao” jest z kategorii średniej to nie bał podjąć się starcia z dużo cięższym byłym mistrzem świata strongman.

Ale to nie wszystko! Oprócz dwóch weteranów zobaczymy też dwa inne starcia w wadze ciężkiej. Jednym z nich jest powracający do KSW Daniel Omielańczuk, który podejmie pogromcę Michała Kity Ricardo Prasela. Oprócz tego dojdzie do rewanżu Izu Ugonoha z Markiem Samociukiem.

KSW 70: Bilety. Jak kupić?

Ze starć w kat. półciężkiej można wyróżnić: Ivan Erslan – Rafał Kijańczuk oraz Michał Piwowarczyk i Bartosz Leśko. W Łodzi zobaczymy także debiut w KSW Rafała Paczuskiego. Reprezentant Uniq Fight Club skrzyżuje rękawice z Jasonem Wilinsem.

Albert Odzimkowski stanie drugi raz naprzeciw Tommy’ego Quinna, bowiem pierwsza ich walka zakończyła się w sposób nieprzepisowy. Galę otworzą Łukasz Rajewski i Francisco Barrio, a rywalką Anity Bekus będzie Roberta Zocco.

KSW 70: Cena biletów. Ile kosztują?

KSW 70 odbędzie się w sobotę, 28 maja, w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety na wydarzenie są dostępne w serwisie ebilet.pl. Cena wejściówek waha się od 130 zł do aż 1800 zł. Bilety na trybunę można zdobyć do 350 zł. Wejściówki z miejscami na płycie znacznie różnią się cenowo. Na stronie internetowej dostępna jest mapa Atlas Areny z dokładnym cennikiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis